Seznamka: Hledám kamarádku nebo kamaráda

Welkom op Tsjechie.net

Het Tsjechisch Forum, in een nieuw jasje!

Ahojky ja jsem take z rotterdamu muzem nekdy neco podniknout traba zajit na pivko vim kde maji tocenou plzen:ja:

vzhledem k tomu, ze v rotterdamu jsem sotva chvili, tak bych se sesel na nejakem jasne urcenem miste, ale diky google maps bych se snad taky zorientoval (napr. pred radnici http://maps.google.com/maps?f=d&sou...79348&sspn=0.001231,0.004128&ie=UTF8&t=h&z=19 )

vyhovovalo by mi to behem vikendu (treba sobota odpoledne/vecer), ale muzu i jindy. pokud mas nejaky napady na hosp/bar/... tak neni problem :)
Bob
 
ahoj

Ahoj lidičky
všechny zdravim a jelikož bydlim od všech moc daleko tak asi kamarady nenajdu bydlim na hranicích NL a BE zeeland.ale budu rada když napisete i když bydlite daleko.jsem izolovana od okolního dění a chybí mi česká party .
mějte se moc hezky Jarka
 
Ja bych na to plzenecký sel !
ale jak se mam dostat domu to jeste nevím.

zdravi Martin

Ahoj lidičky
všechny zdravim a jelikož bydlim od všech moc daleko tak asi kamarady nenajdu bydlim na hranicích NL a BE zeeland.ale budu rada když napisete i když bydlite daleko.jsem izolovana od okolního dění a chybí mi česká party .
mějte se moc hezky Jarka
muj skype je smudlinka505 tak jestli chces muzem si pokecat:)
 
Ahoj jsme českej pár a žijem v Rotterdamu...rádi tu poznáme kohokoliv a je nám jedno odkud.Pivko kafčo...prostě mít si občas s kým pokecat.Tak se někdo ozvěte...jsme 35 a 25 let....flexibilní:zwaai:....RENDA A EVKA.
Ahojky lidicky ja bydlim na norde a kde vy? Jsem momentalne bez prace tak ze mam cas jen se mi ozvete dame kafco nebo pivco zatim pa pa
 
Bovenaan