Seznamka: Hledám kamarádku nebo kamaráda

Welkom op Tsjechie.net

Het Tsjechisch Forum, in een nieuw jasje!

Ahoj

...tady nekdo v letech , najde se nekdo komu to nevadi a je taky v letech? Zajit na kafe nebo se projit. Prominte mi to , ale nevim jak to napsat. Tak snad mi nekdo odpovi a budu moci se dozvedet vic a ja rict taky vic. Bydlim v Nuthu.:denk:
 
Ahoj Míšo,

mám čas skoro každý den po páté hodině. Moc to tu v Amsterdamu neznám, ale jsem pojízdný, tak není problém někam dojet.. Pošli mi Tvůj email, já Ti na něj pošlu mé tel. č. a můžeme se domluvit. Nechce se mi ho psát sem pro všechny.. Přeji pěkný večer.. M.

můj email: **********@seznam.cz
 
Hledám podnájem v Holandsku.

Ahoj, chystám se do holandska, nesháníte někdo pohodového podnájemníka? Mám SOFI a práci si myslím seženu rychle? Díky za tip. Mějte se :top:
 
cauky,

ja su taky Rottrd'amak tak se nekdy sejdeme, co?

martin

vzhledem k tomu, ze v rotterdamu jsem sotva chvili, tak bych se sesel na nejakem jasne urcenem miste, ale diky google maps bych se snad taky zorientoval (napr. pred radnici http://maps.google.com/maps?f=d&sou...79348&sspn=0.001231,0.004128&ie=UTF8&t=h&z=19 )

vyhovovalo by mi to behem vikendu (treba sobota odpoledne/vecer), ale muzu i jindy. pokud mas nejaky napady na hosp/bar/... tak neni problem :)
Bob
 
Hledám kamarády v okolí hengelo

Ahojda, hledám nové kamarády v okolí města Hengelo kam jsem se před měsícem přestěhovala, žiju s přítelem holanďanem, kterej je celý dny v práci a mě je tu prostě smutno. takovej českej pokec je k nezaplacení. Tak se lidičky ozvěte, jsem pro všechnu srandu, ráda jezdím na koni, chystám se pořídit si pejska, mám ráda bruslení na kolečkovkách, cokoliv :-) :oeps:tak jestli je tu v okolí někomu taky smutno, tak se ozvi
 
Ahojte všichni, přijela jsem do Amsterdamu před 3 dny, čekám na vyřízení sofi number, hledam si praci a ubytovaní, ale co taky a to hlavne si chci najit v Amsterdamu kamarady. Je mi 25 let. Takze kdokoli kdo ma zajem se seznamit s nekym novym tak dejte vedet! Budu rada, muzem treba nekam skocit na pifko, ci kafe a tak :)
 
Ahojte všichni, přijela jsem do Amsterdamu před 3 dny, čekám na vyřízení sofi number, hledam si praci a ubytovaní, ale co taky a to hlavne si chci najit v Amsterdamu kamarady. Je mi 25 let. Takze kdokoli kdo ma zajem se seznamit s nekym novym tak dejte vedet! Budu rada, muzem treba nekam skocit na pifko, ci kafe a tak :)

Ahoj Bany, jsem také v A-damu cca 8 měsíců a dělám na hotelu.. Pokud budeš mít náladu, tak se ozvi, občas je tu pěkná nuda.. Akorát pracuji skoro každý den od rána do odpoledne, takže mohu až tak po 5-6 hodině.. Na kávu klidně zajdu..
Měj se Michal
 
Ahoj, omlouvám se ze jsem takle vpadla ko konverzace ale sháním informace o životě v Holandsku a Emmenu, kde se co dá. Do konce roku bych se mněla přestěhovat za přítelem do Emmenu. Moc se mi tam líbí, ale mám strach co tam budu dělat. Četla jsem ruzné přispěvky lidi a nevídím to růžově!
 
Bovenaan