Seznamka: Hledám kamarádku nebo kamaráda

Topic in 'Seznamka' gestart door Niki33, 07-01-2008.

1. ahoj ,ja jsem Nikol.Bydlim v mestecku pobliz Emmen a chci se zeptat jestli nekdo z cechu neni pobliz.Jsem tady teprve dva mesice a chci si s nekym pokecat.Tak se mi prosim nekdo ozvete.Diky mooccc:zwaai:

2. Ahojky,to bohuzel nevim,Utrecht je od tebe docela daleko a ja mam zatim zname jan tady,jsem tu sotva pul roku,ale urcite nekoho potkas,cesi jsou vsude :-}

3. Ahojky :kiekeboe: velmi rad by som sa zoznamil s niekym, z blizkeho i samoska dalekeho okolia... ja som v Utrechte a zatial nepoznam nikoho, kto by bol od nas bud CR alebo SR.
    Tancujete aj vy tak rady ako ja, tak sa dohodnime a vyrazme spolu na dance party.
    ps: tancujes rad(a)? Ja velmi:lache: pa André
    Bol som uz na jednej dance party v Amsterdame, bola uzasna...atmosfera, ludia, hudba...nadhera! Nevahaj a pod aj ty...

4. cawte all... je w blizkosti Venray nejaka babena? Nemam tu s kym ani pokecat :lmfao:

5. ahojte

Hledam kamaradku,spise stredni vek, z Den Helder nebo i Harderwijk (tam obcas pobyvam).
    Jsem tady vdana a chybi mne spriznena duse.Deti mam dospele a uz nebydli se mnou.

6. Ahoj, jak se mas? Ja bydlim v Rotterdamu. Ozvi se mi pokud mas cas...

7. :)

Nejaky cech v Drenthe nebo okoli Emmen? :)

8. Ahoj ja bydlim v Oostende tak pokud mas zajem komunikovat?

9. Ahojky ja bydlim v Oostburg (Holandsko).to neni tak daleko od oostende.Odkud primo pochazis v Cechach? liba

10. Ahojky vsem kdo si me precte,
    Ziju 2 mesice v Eindhovenu a hledam kamaradky a kamarady na pokec a treba zajit na kafco nebo nejakou party....:oeps:
    Tesim se na Vase zpravicky:clap:
    Pa Peta:zwaai:

11. Jsem v Dordrechtu,asi 100 km od Eindhovnu,na kafe to je trochu z ruky,leda o vikendu.Kdyz tak se ozvi.

12. zdravim !
    ja jsem se otstehoval do Nijmegen, kavicku zvladam uvarit jak budes v okoli tak se stav !

13. Zdravim! Bydlim v Nijmegenu a hledam taky nejakeho clovicka na povidani. Monika

14. Ahoj Moni.Bydlime ve Vianenu a je nas tady celkem 5 cechu,ale jen ja mam chut pokecat a pobavit se s nekym

15. A bydli nekdo v okoli Bussum-Narden-Hilversum???

16. Ahoj Cesi.

Ahoj lidicky.
    Ja jsem tady uz 15 let a teprve ted(pred tydnem) jsem objevila tuto stranku.Nejsem zadny PC fanatik,takze NO COMENT.Pokud Vam to nevadi,ze jsem uz.....zena,ktera neco zazila/hahaha/:lache: .
    No priznam barvu bude mi za 1/2 roku 42,tak se ozvete.
    Ahojky.Misa

rohovak1 vindt dit leuk.
  17. ahojky

ahojky....tak prosimte ja bydlim v mestecku Bussum....ale sem tu asi tak ctvrty den,a vubec to tu neznam.tak se kdyztak ozvy,ahoj Lucka

18. Nekdo v okoli Maastricht?

19. Ahoj,ja bydlim v Almere,jestli uz jsi tadyk tak dej o sobe vedet a neco podniknem.

20. halo je tunekdo pobliz deventru jsem tu uz pul roku a nikoho jsem nepotkal cus Mary Vysocina

Deel deze pagina