Seznamka: Hledám kamarádku nebo kamaráda

Welkom op Tsjechie.net

Het Tsjechisch Forum, in een nieuw jasje!

ahoj ,ja jsem Nikol.Bydlim v mestecku pobliz Emmen a chci se zeptat jestli nekdo z cechu neni pobliz.Jsem tady teprve dva mesice a chci si s nekym pokecat.Tak se mi prosim nekdo ozvete.Diky mooccc:zwaai:
 
Ahojky :kiekeboe: velmi rad by som sa zoznamil s niekym, z blizkeho i samoska dalekeho okolia... ja som v Utrechte a zatial nepoznam nikoho, kto by bol od nas bud CR alebo SR.
Tancujete aj vy tak rady ako ja, tak sa dohodnime a vyrazme spolu na dance party.
ps: tancujes rad(a)? Ja velmi:lache: pa André
Bol som uz na jednej dance party v Amsterdame, bola uzasna...atmosfera, ludia, hudba...nadhera! Nevahaj a pod aj ty...

 
ahojte

Hledam kamaradku,spise stredni vek, z Den Helder nebo i Harderwijk (tam obcas pobyvam).
Jsem tady vdana a chybi mne spriznena duse.Deti mam dospele a uz nebydli se mnou.
 
Tak to k sobe mame kousek [12 km].Ja jsem ve Vianenu a taky bych pokecal,protoze nemam rad stereotypni zivot,jen to chce,aby se s nami setkali i nejaky cesky rostandy,co ty na to?!:bek: Ten stereotypni zivot je pro me asi na tohle:stom!: a pak to je lepsi radsi:slapen: nebo to vsechno prosedet u more:lap: a to az do:f050: a silvestra poradne :nazdravi2: az je z toho clovek :*: .Zatim cau a ozvi se.
A bydli nekdo v okoli Bussum-Narden-Hilversum???
 
Ahoj Cesi.

Ahoj lidicky.
Ja jsem tady uz 15 let a teprve ted(pred tydnem) jsem objevila tuto stranku.Nejsem zadny PC fanatik,takze NO COMENT.Pokud Vam to nevadi,ze jsem uz.....zena,ktera neco zazila/hahaha/:lache: .
No priznam barvu bude mi za 1/2 roku 42,tak se ozvete.
Ahojky.Misa
 
Bovenaan