Seznamka: Hledám kamarádku nebo kamaráda

Welkom op Tsjechie.net

Het Tsjechisch Forum, in een nieuw jasje!

:)
Lidičky, hlásí se Varsseveld. Potřebuji slyšet zase češtinu a pokecat,pobavit se,někam zajít,nakupovat,zasportovat,cokoliv. Budu moc ráda,když se kdokoliv ozve.Díky za reakce. Sisi
 
Doetinchem

Ahojda, hledám nové kamarády v okolí města Hengelo kam jsem se před měsícem přestěhovala, žiju s přítelem holanďanem, kterej je celý dny v práci a mě je tu prostě smutno. takovej českej pokec je k nezaplacení. Tak se lidičky ozvěte, jsem pro všechnu srandu, ráda jezdím na koni, chystám se pořídit si pejska, mám ráda bruslení na kolečkovkách, cokoliv :-) :oeps:tak jestli je tu v okolí někomu taky smutno, tak se ozvi

Ahojky, nebydlím zrovna poblíž Hengelo,ale Doetinchem. Kdyby se ti to nezdálo moc daleko, ozvi se,budu moc ráda. Sisi
 
Ahojky, Já bydlím v hoofddorpu, v Zwaanshoek mám kamarádku, zrovna dneska jsem tam byla :) určitě bychom mohli zajít na skleničku, také tu zatím moc kamarádek nemám :) Peťa .. 06 ******
 
Ahojky, Já bydlím v hoofddorpu, v Zwaanshoek mám kamarádku, zrovna dneska jsem tam byla :) určitě bychom mohli zajít na skleničku, také tu zatím moc kamarádek nemám :) Peťa .. 06 ******


Tak kdyby ti kamaradi chlapskeho pleme nahodou taky chybeli....

...k nam muzes pomalu i pesky ;)

Jo a nase 2leta dcerka by pak byla kamaradkA....
 
Ahojte a co tak nekdo z Belgie okolo St-Truiden ( Limburg ) ziju tady u segry momentalne takze jsme dve cesky tak bysme se rady s nekym dalsim seznamily
Takze nekdo tady nebo Maastricht a tak . . .
Budem se tesit !!
 
Hledam kamaradku na pokec(okoli Nijmegen)

Ahoj zensky, schazi mi kamaradka na cesky pokec. A moje 6ti leta dcera by si taky rada chtela procvicit cestinu! Tak se nam ozvete!!!
 
Ahojte holky, vy se tak mate, ze bydlite v Rotterdamu nebo v Amstru... To my z venkova to mame horsi s hledanim kamaradek... vsude jen sama krava, ovce nebo mlyn :-) Takze pokud nekdo bydli pobliz Papendrecht, Dordrecht, Sliedrecht, Gorinchem...urcite se ozvete!
Pa Bara.
 
maminky/tatínkové z Haagu ozvěte se :)

Protože se nám všechny novopečený český i slovenský maminky radši odstěhovaly do/na Čech/Slovensko nebo byly ekonomií tohohle státu donuceny k práci zůstali jsme tu na procházky sami, já, můj (ještě nechodící :D - 9ti měsíční) syn a náš pejsek (malinká berňačka). Holandský maminky už dávno pracujou, tak pokud někdo z vás má čas občas se jít projít, třeba do lesa, s námi a trochu procvičit češtinu a mysl, ozvěte se, budeme rádi.

Přeci jste všichni taky nenechali dítě 5dní v týdnu napospas jeslím nebo hlídačům /říkáme tomu tak/ ? :confused::(
 
Bovenaan