Seznamka: Hledám kamarádku nebo kamaráda

Topic in 'Seznamka' gestart door Niki33, 07-01-2008.

1. Na ambasade ti poradi nejlip! A mluvi cesky, teda....aspon mluvili driv.....
    A se psem ti taky poradim, sama jsem peskar, tedy byla, dneska je to zrovna 3 mesice, co jsem se s tim mym musela rozloucit:(. Pes musi mit ockovani pro zahranici a take vlastni passpoort, s tim ti poradi tvuj veterinar. Tady se vetsinou za psy plati rocne urcita dan, je to rozdilne podle mest a provincii. tady u nas to bylo 69 euro za rok. I ve mestech mas dostatecne dost mista pustit psa behat bez voditka, jsou na to urcene prostory. A jinak jsou Holandani velci milovnici zvirat, vitezi kocka a pes, takze do vetsiny obchodu - krome supermarkt - muze tvuj mazel s tebou. Uz vis, kde budete bydlet??? A anglinu tu maji prece jen radsi nez nemcinu:stout:

2. Zrovna jsem ti psala....dostala jsi to????

3. Tak to jsem rada, ze pejske bud celkem oka :)... myslim, ze on zmenu prostredi snese uplne nejlip :D... hlavne kanaly se mu budou libit, mam mega milovnika vody :D.. na bydleni se zeptam pritele, az budu doma z prace :)... a nemecky nastesti neumim ani slovo :)... urcite me casem jeste neco napadne :)... takze se budu asi ptat prubezne :)...

4. Klidne se ptej, co vim, s tim rada pomuzu:ja:
    A dej vedet, kde budete sidlit.
    Ahoooooj :zwaai2:

5. Pejsek neni problem.

ave271 vindt dit leuk.
  6. kuurgast

kuurgast Donateur

7. Tak konecne jsem zjistila, kde budeme bydlet :).... Nebydli nekdo v okoli?? Mestecko Maarheeze, blizko u Eindhovenu:)

8. ano ja treba :top:

9. Pfffff, tak to je od nas flak cesty. Ale pokud budes potrebovat jeste poradit a nebo budes v budoucnu nekde nablizku ci v Amsterdam, tak se ozvi. Dame kafco:stout:

10. :)... urcite, kdyz budu chtit radu tak se ozvu :)... prozatim se chystam na ambasadu a v douceni mych jazykovych mezer :D....

11. jsem byl nekolik krat v hoofddorp,ale byla jsi asi 'obsazeni'..!

12. Klidne se ozvi, rada pomuzu, mozna by ale bylo lepsi si psat pres conversatie, takhle to cte kdekdo.......
    Hodne uspechu na ambasade a nezamotej si jazyk pri doplnovani mezer :D

13. urcite by to bylo lepsi :)... ale nevim jak se to tady dela :D

14. Nahore mas vedle tveho jmena v tom svetle hnedem poli Conversaties, klikni na to, objevi se ti nova stranka, napises adresata (moje uzivatelske jmeno), nazev vzkazu a muzes tukat vzkaz! Jde to pak mezi nami a nikdo jiny nema pristup. Timhle zpusobem ti muzu poslat potom take moji e-mail adres.:ja:

kuurgast vindt dit leuk.

Deel deze pagina