Seznamka: Hledám kamarádku nebo kamaráda

Welkom op Tsjechie.net

Het Tsjechisch Forum, in een nieuw jasje!

Nějaká spřízněná duše v okolí Alkmaaru nebo Egmondu?

Ahoj lidičky, jsem v Holandsku teprve pár dní, bydlím ve vesnici Egmond aan de Hoef. Jsem tu na rok jako au pair ale nerada bych tu celý rok neměla žádné přátele. Jste li někdo poblíž, ozvěte se - ráda něco podniknu. Gábina
 
Ahojky, nevím jestli tu vydržím, chtěla bych zpátky do ČR, Egmond je na mě nějakej moc malej... no jo no, holka z velkoměsta, ta na krávy a ovce všude kolem moc není.
Jinak můžeš zkusit icq : 367020184 ...zatím se měj hezky, gajlik
 
Jee ja jsem si uz zvykla na ovce a kravy,ba naopak,se mi chteli hodne rychle z CR sem do NL ,protoze jsem si na ten klid uz zvykla. V CR jsem malem prisla o nervy z tech jezdicich aut pod okny a rvoucich uspechanych lidi ve meste.....Ale ze zacatku jsem to mela stejne tu v NL,nemohla jsem tu ani vydrzet,porad jsem otravovala manzela ze se odstehujeme do Amsterdamu ze se tu nudou umlatim,ale ted jsem rada ze nechtel.Jinak hodne zdaru v praci.
 
ahoj... dnes jsem oznámila rodině, že bych chtěla zpátky do Čech... v momentě kdy jsem to udělala, začala jsem pochybovat... Moc bych chtěla zpátky ale zároveň se trochu bojím, že zahodím příležitost najít nový přátele a získat zkušenosti. Nějak nevím kudy ven. mam v ČR spoustu nevyřešených věcí, myslela jsem, že před nimi uteču ale nějak mě to tady dohnalo a já jsem dost nešťastná. Nevím, jak se rozhodnu, do zítra si musím srovnat myšlenky a říct jim svoje rozhodnutí. potřebovala bych aby mě někdo kopnul do zadku abych byla schopná se ve svejch jednadvaceti letech konečně jednou rozhodnout správně... Kdybyste jel někdo kolem, vzpomeňte si a kopněte mě... držte mi palce ať se rozhodnu správně...
 
:geintje:kdo jinému jámu jámu sám do ní sám..................
ahoj... dnes jsem oznámila rodině, že bych chtěla zpátky do Čech... v momentě kdy jsem to udělala, začala jsem pochybovat... Moc bych chtěla zpátky ale zároveň se trochu bojím, že zahodím příležitost najít nový přátele a získat zkušenosti. Nějak nevím kudy ven. mam v ČR spoustu nevyřešených věcí, myslela jsem, že před nimi uteču ale nějak mě to tady dohnalo a já jsem dost nešťastná. Nevím, jak se rozhodnu, do zítra si musím srovnat myšlenky a říct jim svoje rozhodnutí. potřebovala bych aby mě někdo kopnul do zadku abych byla schopná se ve svejch jednadvaceti letech konečně jednou rozhodnout správně... Kdybyste jel někdo kolem, vzpomeňte si a kopněte mě... držte mi palce ať se rozhodnu správně...
 
Na kola a IN LINE

ahojec,je tu někdo s trochou volna,kdo by s náma jel na kola nebo in liny,kafe,pivko nebo cokoliv jiné??jsme z Rotterdamu ale mužeme přijet kamkoliv,jsme mobilní...pá René a Eva
 

Vendula

Actief Lid
:zwem::sneeuw::overgave:Muzes odplavat a nebo odletet, zalezi jak silne te nekdo nakopne a kam te dokopne, tunelem pro krtky to tady v Nl nejde, pac je to tu sama voda, sama voda .... Moje babicka vzdycky rika, ze kdyz ti Buh na jedne strane zavre dvere, na druhe otevre okno.Babicka je moudra zena. A ty se rozhodni rychle - dokud jsi svobodna a nemas deti. Hodne stesti.

PS: Ted vidim ze starsich prispevku, ze jsi aupair. V tom pripade je to uplne jednoduche.
 
ahoj... dnes jsem oznámila rodině, že bych chtěla zpátky do Čech... v momentě kdy jsem to udělala, začala jsem pochybovat... Moc bych chtěla zpátky ale zároveň se trochu bojím, že zahodím příležitost najít nový přátele a získat zkušenosti. Nějak nevím kudy ven. mam v ČR spoustu nevyřešených věcí, myslela jsem, že před nimi uteču ale nějak mě to tady dohnalo a já jsem dost nešťastná. Nevím, jak se rozhodnu, do zítra si musím srovnat myšlenky a říct jim svoje rozhodnutí. potřebovala bych aby mě někdo kopnul do zadku abych byla schopná se ve svejch jednadvaceti letech konečně jednou rozhodnout správně... Kdybyste jel někdo kolem, vzpomeňte si a kopněte mě... držte mi palce ať se rozhodnu správně...


nevim jak jsi se rozhodla,ale cim dal vic lidi je v Cr v prdeli,mladych myslim....Pokud jsi jeste zustala tak pisni a muzeme vyrazit na sklenicku a vylet....Martin
 
Rottr je lotr

Ahojte cechacci mi zlati,

su v Rottru uz nejakej patek a tak muzu rict , ze je tu celkem zabava, tak jestli budete chtit nekdy se stavit a "zaparit" ci dat relax. nenechte se premlouvat.

pekne vikend
 
Bovenaan