Seznamka: Hledám kamarádku nebo kamaráda

Topic in 'Seznamka' gestart door Niki33, 07-01-2008.

1. ahoj urcite mussem ce pokecat jstli ches tak me napis na muj mail ****@**** budu ce tesit :)

2. Ahoj Miso, koukam ze jsem skoro co ty, bydlim tu pres 17 let, zachvili mam 42 :(, sice se s pocitacem vic kamaradim...
    Bydlim ve Weertu pod Eindhovenem, kde jsi ty?

Petra

Jay62 vindt dit leuk.
  3. Ahojky lidicky,

Ja bydlim v Holandsku 4 roky. Musela jsem si tady obnovit profil, uz jsem tu dlouho nebyla a take jsem se vdala, takze mam jine prijmeni. V breznu jsme se prestehovali do Lisse, take bych si obcas chtela poklabosit cesky.
    Pokud jste nekdo v okoli, rada se sejdu.

Tesim se, krasny vikend.
    Maja

4. Ahoj, nekdo na jihu (Limburg)?

5. A kde bydlis?Co je to pro tebe jih?

6. V Maastrichtu, ale jezdim obcas i na sever :).

7. ahoj,nekdo z okoli Waalwijk,Tilburg, Den Bosch?..v lete se stehuji z Belgie do NL,tak hledam nekoho na pokec a nekoho kdo by vedel mozna o nejake praci..??? ;)
    je mi 36 a mam syna (16let).. paaaa

8. Ahoj,hledám kámošku na pokec ,kavčo atd. v okolí Goudy....
    Zatim pa Petra;)

9. Ahoj uz jsem tu asi nekdy psala ale je tu nekdo z frieslandska nebo popripadne z groningen?

10. Ahojky, jsou ted nejake Ceske aktivity 'v okresu Amsterdamu?
    Moje mamka (62 ale duchove no..dosti mlada ;)) by se rada setkala 's pohodovyma lidickama vsech veku.

11. Vubec nikdo? Desne se mi styska po nasi ceske mluve....opravdu se tu nikdonenajde z frieslandska nebo groningenu?

12. Pro honde lidi holandsko konci u Zwolle, tady na severu je to nic moc no ;)

13. Jj je to hruza, bydlim v ne moc dobre oblasti :( ufffff

14. Ari

Ari

Nevím, mě Eindhoven taky nepřijde jako bůhvíjaká výhra a to je na j i h u :)

15. Kvetinko, kde tedy bydlis?

16. Ja bydlim ve frieslandsku Vasku....takze hooooodne na severu

17. To preci neni konec sveta. Ze by tam v okoli nikdo nebydlel?

ave271 vindt dit leuk.
  18. No,Vasku,s tim si tak uuuplne jista nejsem.:stout:

19. No asi neee :(

20. Ahoj,
    ja jsem v Den Haag, pokud je nekdo blizko nebo chce prijet si udelat vylet.. bude welcomed. ozvete se.
    Jana

Deel deze pagina