Pripravuji si práci v NL....

Welkom op Tsjechie.net

Het Tsjechisch Forum, in een nieuw jasje!

erasmaci zvladnou vyzit se 400 eurama vcetne vydaju za nejaky to studentsky bydleni a spoustu erasmackejch akci... takze za dve ste pro jednoho by se snad melo dat v pohode zit (jsem na to zvedava od soboty nebydlime u rodicu;), tak uvidim nakolik jsem to neodhadla:D)
 
my s pritelem prijime tak 60-70euro za tyden a jednou za mesic k tomu prijde i drogerie,coz je tak zhruba 100euro dohromady.samozrejme,ze zalezi,do jakeho obchodu clovek zajde.chce-li kvalitu,tak AH je fakt nejlepsi,ale odrazi se to i v cene. ja davam pritelovi 350euro a z toho je placeny najem, pojisteni, jidlo a posilovna....jidlo a najem platime napul....
-
 
Ja pres tyden utratim tak 50-60 euro za jidlo (co kupuju v obchode), ale je fakt, ze tak jednou tydne jime venku a to je dalsich 30-40 Euro na osobu. Drogerii radeji nepocitam, taky jsem narocna ;-) Z meho platu jde mesicne pryc pres 700 Euro, coz je des (je v tom najem, voda, elektrika + plyn, internet + televize, mobil, posilovna a pojisteni).
 
my s pritelem prijime tak 60-70euro za tyden a jednou za mesic k tomu prijde i drogerie,coz je tak zhruba 100euro dohromady.samozrejme,ze zalezi,do jakeho obchodu clovek zajde.chce-li kvalitu,tak AH je fakt nejlepsi,ale odrazi se to i v cene. ja davam pritelovi 350euro a z toho je placeny najem, pojisteni, jidlo a posilovna....jidlo a najem platime napul....
-

my asi moc zerem no :lmfao:
 
Hezký den. Chtěla bych s zeptat, jakým způsobem nejlépe hledat práci v Holandsku, jestli se svěřit agentuře, nebo shánět práci sám ...případně jak moc je v Holandsku těžké sehnat práci? Plánujeme tam odezd za dva měsíce, ještě jsm tam nebyli, pokud máte nějakou zkušnost, budu ráda za informace :-) Děkuji
 
Bovenaan