ta čeština nám tu nějak vázne

Welkom op Tsjechie.net

Het Tsjechisch Forum, in een nieuw jasje!

G

Berichten van gasten...
veliká radost přišla dneska, když jsem našel tenhle server, ale od června tu nikdo česky nepromluvil. Tak se pochlapte. přece tu mateřstinu ještě pamatujete, ne
 
ovšem pamatujeme! (i když taky čekám až se někdo zase ozve.... marně....)

zdareček!!!

to je zajímavý trojúhelník Praha-Bleiswijk-London (tak bydlíš blízko co já). na zahradě mám občas chlazené pivečko, tak bychom mohli si jednou jedno dát a trochu popovídat....

páá
m
 

G

Berichten van gasten...
Ostatní strany mnohoúhelníka jsem neuváděl. Patří mezi ně určitě Jakarta, kde pobývám několik měsíců v roce. V Evropě pak zbytek, většinou na vodě. Popravdě přiznám, že po zvládnutí několika jazyků včetně indonéštiny a malajštiny , jsem se na ov;ládnutí nizozemštiny trochu více zasekl. Asi z lenosti používám spíše angličtinu. Zoetermeer jsem samozřejmě u tvého jména zaregistroval. Jsem teď momentálně v Česku. Do Bleiswijk dorazím někdy kolem 9/8.
 

G

Berichten van gasten...
No tak to samozřejmě nevím. Zřejmě neexistuje rozumné vysvětlení. Nějakou dobu jsem setvával v DenHaag, přátele mám v Dronten, Utrechtu a Moonfortu. Nizození mám velmi rád. Nakonec je tak malé, že je to všude jen kousek
 

G

Berichten van gasten...
Mimochodem, kdybys cokoliv potřeboval z Čech, kde teď momentálně jsem, dej mi vědět, stavit se mohu kolem 9/8/2003
Vlajku předpokládám už máš
 
jeeee právě nemám!!!! náhodou jsem se nedávno ještě ptal.. bohužel se nikdo nehlásil..... ;-((
moc ráááááááád!
;-)
 

G

Berichten van gasten...
Nevím nač bude, ale velikost by jsi mohl přibližně udat.
Jestli potřebuješ ještě něco, tak dej vědět. Pivino samozřejmě přivezu, zřejmě piješ světlé hádám, Oblíbenou značku máš?. Přiznám se, že jsem na česky mluvící v našem okolí ještě nenarazil. Máš li takové přátele v okolí, bude piv potřeba víc?
 

G

Berichten van gasten...
kdo bude ještě trénovat se mnou a MIchalem mateřštinu nebo češtinu?
 
dobry den, jsem tu nova..tak se trochu predstavim.
jsem docela mlada (16 -skoro 17!!!), ale miluju cestinu a ceskou republiku!!!
bydlim v holandsku, taky jsem se tu narodila ale mam ceskou mamu (ktera je BEZVADNA!!!). Ta mi tohle vsecko taky naucila.
Jmenuju se Hana...a myslim ze je fajn tady psat cesky!
Zatim AHOJ
laugh.gif
:D
 

G

Berichten van gasten...
Milá Hanko, výrazně nám snižuješ věkový průměr a to je moc dobře. Věřím, že těch kteří zde chtějí povídat česky je daleko víc a tak se máme na co těšit. Mám čtyři kluky , ti starší dva jsou taky ve světě. Jeden na Floridě a druhý ve Španělsku. Často bývám v Čechách, po roce 89 pravidelně tak 3 nebo 4 měsíce v roce. Budeš li cokoliv potřebovat z Čech, nebo se na něco zeptat, tak do toho.
 
Čau Bobe,

tak velikost vlajky... hmmm - délka asi metr a pul (která šiřka k tomu patří, to přesně nevím....... )
ovšem nahradím ti ty prachy.
pivečko mám nejradši Gambrinus!

už se těším se až se setkáme.. jsi vitán u nás!!!

M
 
Ahoj M.,
tak jsem zase tady.
Vzdyt tu vlajku ti mohla manzelka usit,kdyz uz na ni tak dlouho cekas.
Anebo ja,jsem vyucena svadlena ale kdyz ti Bob slibuje ze ti priveze
yeah.gif

Hanko,vitam te tady ve forumu!
cauky
 
A hele!! Ahoj Kateřino!

No je to překvapení že najendou se každý hlásí na této stránce.
Neboj, Bob mi tu vlajku přiveze...

Ovšem platí pozvánka na posezeni na naší zahradě i Tobě
(kdyby bylo špatný počasí, tak se můžeme dívat na českou televizi....)

paaaa
michal
 

G

Berichten van gasten...
MOji milí noví přátelé , jsem rád že se podařilo rozfoukat český vítr. Michal samozřejmě potřebuje českou vlajku z Čech.Katka si může šetřit své švadlenkovské prstíky na jinou tvůrčí práci. Gambrinus bude, jistě to ještě termínově upřesníme. Pro Michala mám ještě jedno překvapení , jako pro dějezpytce. Ale bude si muset počkat, než dorazím.
 
No zase ahoj,
tak v te dobe kdy by Bob prijel,budu na dovce bud v Cechach ci v Kroatie,tak snad nekdy jindy.To by bylo fajn!Mimochodem mam take ceskou televizi ale divam se jen kdyz to ma titulky,tak zpravy urcite.
cauky
 

G

Berichten van gasten...
Katko, zopakujem to určitě, třeba hned v září.To se budu zdržovat v Bleiswijk déle. Ve zprávách české televize se toho asi moc nedovíš, viditelně jde úroveň dolů. Nejblíže pravdě a skutečné situaci se blíží krvavé zprávy ze zahraničí a vraždy v tuzemsku.Úroveň ekonomického A POLITICKÉ ZPRAVODAJSTVÍ ODPOVÍDÁ PERMANENTNÍ, K NIČEMU vedoucí volební kampani. No ale užij dovolenou a dej o sobě vědět až se vrátíš
 
Bobe,no to máš docela pravdu s těma zprávama.Až někdy mám z toho zamotanou hlavu.
Tak fajn a díky a ozvu se až se vrátím.
 
Bovenaan