Reakce na Cesky Mikulas 2010 v Amsterdamu

Welkom op Tsjechie.net

Het Tsjechisch Forum, in een nieuw jasje!

Ahoj Hanko,
my urcite prijdeme (Eli je jeste mala, ale to neva, na Mikulase neni nikdy brzo).
Muzu vam nejak pomoct z domova? Bydlim v Soesterbergu. Cas sice mam, ale do Amsterdamu je to s prckem na nic...
 
Ahoj holky, omlouvám se, že se ozývám až teď, ale už dva týdny stěhuju svou rodinku z jednoho domu do druhého a to je teda něco:-))
Ale snad už se tohle šílenství chýlí zdárně ke konci:-)
Moc se na vás těším! Takhle z dáli můžete nejlépe pomoct tím, že budete zvát své přátele:-) a upečete nějakou dobrotu. Mám představu, že bude jeden stůl, kde hladové děti i dospělí budou moct zobat dobrůtky, nejlépe typu perníčky, vánočka...
Díky moc předem a na viděnou na Mikuláše!
Hanka
 
Hola všem! Mám zajímavou změnu, misto kapely Luboše Pospíšila zahraje na českém Mikulášském večírku VLADIMÍR MERTA! Ostatní údaje zůstávají stejné!

Vladimír Merta nám nabídl, že promítne i pár svých filmů s osobním komentářem. Informace o této doplňkové aktivitě sem dám hned, jak budu vědět víc!
Těším se na setkání, další info na uvedeném emailu, nebo mi napište osobní zprávu:-) a hlavně přijďte! Bude to určitě nezapomenutelný večer!
 

pepo

† In Memoriam
Ja se mozna taky prijdu podivat, na ty male i velke ceske princezny ve skutecnosti, na koncert, na kus reci. Kdyz bude potreba, pomuzu i s nadobim, neni-li to ve vstupu.
 
Bovenaan