Rady do kuchyne

Welkom op Tsjechie.net

Het Tsjechisch Forum, in een nieuw jasje!

Presolenou polevku budeme moci zase jist, kdyz do ni pridame dva vajecne bilky.Ztuhly bilek pohlti vetsinu soli.Polevku pak zcedime a bilek odstranime.
 

Bijlagen

  • 27797-jidlo.gif
    27797-jidlo.gif
    26,1 KB · Bekeken: 5
Rozinky, ktere delsim skladovanim vyschly, krasne zmeknou, kdyz je namocime na 30 min do citronove stavy.
 
To ´s tema bilkama jsem nevedela
grin.gif
my vzdycky pouzivame brambor a dost se tim jidlo zpravi.
 
Tak s tim bramborem to taky zkusim, dobra rada, protoze se nekdy stane, ze zrovna nemam v lednicce ani jedno vajicko, tak to muzu nahradit bramborem.
 
Cesnek nam nevyschne a da se dobre loupat, kdyz ho rozebereme na jednotlive strouzky, ulozime do sklenice se sroubovacim uzaverem a ulozime do lednicky.Lednice nechyti pach cesneku.
 
nakrajis spek na kostky, das do velkyho hrnce a pomalu vypeces. nakonec je scedis a nechas sadlo vychladnout.
 
Ja jsem spek shanela, ale vetsinou maji jiz uzeny. Na sadlo je potreba syrovy a to se mi zatim nepodarilo koupit, ani u reznika.
 
tady jsem to jeste nezkousel, v cechach ho maji na kazdem rohu. budes si ho muset privest. lepsi bude kdyz ti ho tvoje mami doma vyskvari a privez si sklenici se sadlem a skvarky, k tomu cerstvy cesky chleba + sul + cibuli + pepr (nebo papriku). zastavim se....
grin.gif
 
Ahoj,mohli byste mi nekdo pomoc...shanim piskoty,je v holandsku neco podobneho...hlavne na nepecene dorty a pro dite..dekuju moc
 
Piskoty tu nemaji, ale da se to nahradit.
Maji tu "lange vingers" - chutna to skoro stejne, ale na prave piskoty to nema.
 
Bovenaan