Pujcovna

Welkom op Tsjechie.net

Het Tsjechisch Forum, in een nieuw jasje!

Ahoj Klaro,
tak mi chvili trvalo,nez jsem dala vsecky ceske filmy dohromady.
Tak tady je muj seznam
Bony a klid - cesky
Leto s kovbojem
Na velike rece
Osada havranu
Princezna ze mlejna
Princezna ze mlejna 2
Jak dostat tatinka do polepsovny
Pohadka o Malickovi

a pak pro nejmensi

Prihody Bolka a Lolka
Pat a Mat,A je to
Pojdte pane,budeme si hrat
Krtkova dobrodruzstvi-dve kazety
Lucie-formelaci
Maxipes Fik

tak to je snad vse a nektere pohadky nejsou originalni,snad to nevadi.

No a od Tebe bych si rada pujcila

Obusku z pytle ven
Silene smutna princezna
Pysna princezna
Mrazik-je to ruska pohadka?
Noc na Karlstejne

tak to je prozatim,priste si pujcim dalsi,priste zase dalsi,a pak zase dalsi......
 
Rudolfe,
muzes mi poradit,kde najdu nebo pod cim v Kazaa ceske pohadky?Chci se tam juknout a vyzkouset to.
Zatim dik
aangenaam.gif
 
Ahoj Katus,

Je to tezky neco najit na Kazaa v Cestine
frown.gif
. Nekdi neco najdu ale nekdi vubec nic. Kdyz kliknes na Auto Search More tak to hleda tak dlouho jak chses. Stym mas lepsi moznosti neco najit.
laugh.gif


Najdes streba audio o Spejbl a Hurvinek kdyz pises jenom slova 'Hurvinek'. Kdyz hleda na 'Werich' najdes pohadky co Jan Werich povida (Frantisek nebojsa, Svejk...)
Pat a Mat (Ajeto) najdu tam taky nekdy na video.
Napis jenom pat mat .
Pozor: ta downloadovani o video trva hodiny
mad.gif


Jinak... Skuzil jsem to hodne ale vic nez tenhle veci jsem nenasel.

Ani nemuzim hledat na Kazaa. Mam stejne hodne na video a CD (pohadky, komedie, historie...). Pujcovat u me nejde ale kdyz chses udelam pro tebe kopie
smile.gif


pred www.bontonland.cz je moznost koupit videokazety/DVD.
 
Prispeji taky se svou "troskou do pujcovny".

Slunce, seno, jahody
Jak basnici prichazeji o iluze
Jak basnikum chutna zivot
Knoflikari
Navrat idiota
O princezne Jasnence a letajicim sevci
Mrazik /samozrejme, na tom jsme prece vyrostli ne?/
Obusku z pytle ven
Vsichni moji blizci
Musime si pomahat

DVD
S tebou me bavi svet
Pernikova vez
Samotari
Pupendo
Tri orisky pro Popelku
Tmavomodry svet
Tankovy prapor
Dedictvi

V posledni dobe kupuju radsi DVD, to pak manzilkovi nemusim nic prekladat a vysvetlovat, co tim basnik chtel rici.

Jeste s tim "downloadovanim". Ja pouzivam Direct Connect. Je tam primo cesky kanal, kam chodi spousta Cechu. Da se tam sehnat moc ceskych filmu. Ale jak rikal Rudolf - trva to dost dlouho, pokud nemas rychly pripojeji, tak je to muzes pocitat na dny.
 
mAjo, prosim, jestli už nemáš jiné zájemce mohla bych si půjčit DVD S tebou mně baví svět - třeba na příštím srazu? Už jsem tehle skvělej film dlouho neviděla a dětičkám se určitě bude taky líbit i když ho ještě neznají
laugh.gif
(a to je vážný nedostatek). Jestli chceš něco ode mně, můj seznam je tu taky k dispozici, ještě ho musím doplnit.
Měj se Pavla
 
Pokud nechces cekat, tak jsem ochotna ti ho i poslat. Mam doma cerstvy mimi, takze nemam tuseni, jestli se v nejblizsi dobe na sraz dostanu. Posli adresu a za par dnu ho mas doma.
 
No to mám radost! Ale radši bych ti moji adresu poslala třeba mailem, nemusí ji vědět všichni tady na foru:-), jenže ho tu ve tvým profilu nemáš, můžeš mi ho poslat na paffie_1@hotmail.com? A pak se domluvíme jaká bude půjčovní doba a tak.:-)
Zatím díky za ochotu, měj se Pavla
 
Uh, moje mama ma

- Tri orisky pro popelku
- Byl jednou jeden kral
- Slunce seno jahody
- Slunce seno erotika
- Slunce seno a par facek

Moc toho neni, ale chtela bych si od nekoho nahrat par ceskych pohade pro sebe. Nebo jak by mi je nekdo nahral. Samo ze ne zadara. Ty videokazety prece taky neco stoji. Tak jak by tu byl nekdo kdo by mi neco chtel nahrat, tak se ozvete
59.gif
.
Mrazik, toho jsem uz 12 let nevidela
smiley6.gif
.
 
Bovenaan