Prace v Amsterdamu

Welkom op Tsjechie.net

Het Tsjechisch Forum, in een nieuw jasje!

Zdravim, mam super praci v baru ,ale bohuzel musim koncit. Sef je se mnou moc spokojeny a rad by dosadil na me misto znova Cesku. Pokud byste radi meli hezkou praci v Amstru,ozvete se mi PM. :top:
 
Zdravim, mam super praci v baru ,ale bohuzel musim koncit. Sef je se mnou moc spokojeny a rad by dosadil na me misto znova Cesku. Pokud byste radi meli hezkou praci v Amstru,ozvete se mi PM. :top:

Ahoj, hledam praci v NL a mela bych zajem. Jaka je ta práce v baru jako servírka nebo..? A je to vlastne jeste aktualni?;)
Moc diky za odpoved
 
Ahoj, ráda bych vycestovala do holandska za prací, ale v česku se mi nedaří najít žádnou agenturu. co jsem našla, tak mi lidé napsali, že je to podvod. Mohla bys mi prosím poradit jak se dostanu do holandska a kde si seženu práci? Je mi jedno co budu dělat, jen se chci učit angličtinu, protože znám jen základy.

díky, Karluš :-)
 
Ahoj Karlus, ja jsem sem sama prijela bez agentury a musim rict, ze to nebylo jednoduche, ale taky to jde. Na anglictine je uplne nejlepsi Amsterdam, to je jasny! Jak vis, hledam zrovna holky k nam do prace a tak pokud umis alespon trochu anglicky a jsi mlada divka reprezentativniho vzhledu, najdem ti praci rychle... Jestli chces, napis mi PM na muj mail. Hodne stesti, pa
 
práce

Vypadá to tu dost mrtvě, ale zkusím to.:)

Jde o klasické téma. Hledám práci v Amsterdamu. Libovolnou. Ráda bych si něco málo vydělala a zlepšila svou angličtinu. Na holandštinu si vůbec netroufám. Co jsem hledala, je to samý housekeeping. Radši bych něco jinčího. Klidně servírku. Uměl by někdo poradit? Dík
 
Ahoj ja vim o praci servirky a barmanky. Je to super prace, dobre placena... Mam s majitelem dohodu, ze vyberu a pres mail vyskolim holky a on mi za to samozrejme neco da... Pokud chces, napis mi mail nebo PM a domluvime se konkretne. :) pa
 
Bovenaan