Neco k poslechu

Welkom op Tsjechie.net

Het Tsjechisch Forum, in een nieuw jasje!

Mam tu nejakou tu muziku (Nohavicu, Bokomaru atd.) ale take treba Donutila, neco k zasmani... dejte mi vedet, poslala bych to pres www.uschovna.cz na Vas mail. A kdyz to bude fungovat, mohli bychom si takhle vymenovat nase "ceske" zasoby!

Klara
 
Pravdepodobne to znas... ale to preci neva. Tak mi posli e-mail adresu a ja Ti to poslu. Neslibuju hned, zkusim to jeste dnes.

Klara
 
Tak jsem neco poslala, doufam ze se to k Tobe dostane a ze si to hezky uzijes. Mimochodem, Donutila jsem nasla take, zkusim ho poslat odpoledne.

pa Klara
 
AHOJ VSICHNI !!
Taky jsem nasla NECO K POSLECHU . Jeslize jste tuto internetovou adresu jeste nenasli , tak bych se s Vami rada podelila. Ruzna ceska radia si muzete poslechnout na internetove adrese : www.raditv.cz , kliknete na : internetove vysilani a pak uz nezbyva nez dodat PRIJMNE POSLOUCHANI CESKYCH RADII V NIZOZEMI . Doufam , ze jsem Vas alespon trochu potesila .
Mejte se hezky , ahoj
Bloemetje
 
Tvuj link tady nefunguje, nevim proc, sam pouzivam http://www.radia.cz
Nejoblibenejsi stanice je Radio Valc Brno, maji 64 kB rychlost, a to zni dostatecne ciste. Zkousel jsem treba evropa2, ale to se neda poslouchat...
 
Je to stejna stranka: radia.cz a radiotv.cz
grin.gif


Ale ta stranka je super. Hodne moznosti na poslochat Ceska radia
dance.gif
 
Ahoj vsichni !
To je pravda ta stranka je super , urcite stoji zato se podivat ! Preji prijemne poslouchani ! Ahoj Bloemetje
 
Bovenaan