Korte vrijstellingtoets

Welkom op Tsjechie.net

Het Tsjechisch Forum, in een nieuw jasje!

Jak to ze ten Vrijstellingstoets konci? Asi to udelalo moc lidi a z tech 80euro si stat asi dost nenahrabal, tak ted budou vsichni muset na ty zdlouhavy, ale lehky zkousky za 500 euro jo?
No dozvedela jsem se to náhodou když jsem brouzdala. na google že si zjistim jak je to stim naturalizovanim a nahodou jsem na to narazila tak jsem tam i volala zda bude alternativa misto toho toets a že prý inburgeren jak tu pises za tech 500 euro.euro hajzlici
 
vrijstellingtoets je pro obcany EU kteri tu ziji v partnerstvi dele jak 5 let.A je to dobrovolne ,znamena ze se pripravujes sama .
inburgeringsexamen je nepovinny pro obcany z EU ale povinne pro obcany pri zadani pro azil z jineho statu nez EU.
Takze levnejsi alternativa je korte vrijstellingtoets.Ale ta levna uz nebude hahaha.
 
Ja ti nerozumim Arachnee.Jak to myslis pripravujeme?Ja myslela ze Vrijstellingtoets se dela pro to,abychom si pak bez problemu mohli zazadat o NL obcanstvi,nebo uz tomu nerozumim,jsem z toho fakt jelen.Pokud to nekdo cte,prosim vysvetlete mi to.Po lopate hahaha.
 
No doufam ze nemam mylne info.Tak aby jsem nekoho neinformovala spatne.A vlastne v tom nazvu VRIJ stelling to tak nejak vyzni ze je to dobrovolne.Nojo ale uz jen do konce roku.No necham se prekvapit ale nebudu se urcite stresovat,jelikoz nemam co ztratit,pouze 81 euro.A pouze chytam sanci za pacesy.Gratuluji vsem kteri to udelali ,klobouk dolu.Uvidim co me ceka.
 
Jasne, ze je to dobrovolne. Chces obcanstvi, tak si muzes dobrovolne zvolit tezsi, ale levnejsi variantu testu. tento test muzes delat jen jednou za zivot. Ale to uz je jedno, kdyz je to od prostiho roku zruseny. Proste jim jde o penize do statni kasy, pekne vsichni, i ti chytri a szlili s holandskym prostredim, drahej test za 500.
 
Takze planujete v NL zustat naporad nebo jaky mate jiny duvod zadat o NL obcanstvi? Ja sama nevim, jak dlouho tu budu, ale protoze jsme soucasti EU, tak jsem nad timto nikdy neuvazovala. A ani o cast duchodu z odpracovane doby tu bych prijit take nemela. Tak proc se chcete stat obcany NL?
 
No doufam ze nemam mylne info.Tak aby jsem nekoho neinformovala spatne.A vlastne v tom nazvu VRIJ stelling to tak nejak vyzni ze je to dobrovolne.Nojo ale uz jen do konce roku.No necham se prekvapit ale nebudu se urcite stresovat,jelikoz nemam co ztratit,pouze 81 euro.A pouze chytam sanci za pacesy.Gratuluji vsem kteri to udelali ,klobouk dolu.Uvidim co me ceka.


Tak jaky to bylo, uz vis jak dopadl test ? Muzeme gratulovat ?
 
Bovenaan