kontakt s češkama

Welkom op Tsjechie.net

Het Tsjechisch Forum, in een nieuw jasje!

Ahoj Eriko ,
diky za prijemne prijeti. Tohle forum je skvele !
Jsem taky z Cech .Bydlim ve Venlu. Skoda , ze nebydlim v Amsterdamu , protoze jak jsem se docetla vetsina z Vas je prave tam . Doufam , ze potkam i nekoho z Cech i zde ve Venlu. Mejte se hezky ! Ahoj Bloemetje
smile.gif
 
Ahoj bloemetje,
vitam te zde ve forumu.
Zrovna jsem se vratila z Prahy a koukam ze jsi zde nova.Urcite se Ti tady bude libit.
Je docela skoda ze bydlis az ve Venlu,ja bydlim v Amstru ale kdyz si nekdy udelam vylet az do Venlu,budu rada ze te navstivim,mne cestovani nevadi.
Zatim cus a prijdes teda na sraz?
 
Ahoj.
Nie som sice Ceska, ale tiez byvam kratko v A'dame.
Mom totizto uz sedem rokov holandskeho partnera.

Takze ak ti neprekazea Slovencina
confused.gif
, rada sa s tebou stretnem.

Maj sa pekne.
Andrea
 
Ahoj vsichni. Tak ctu, ze chledate nekoho z okoli, kdo ma deti. No to jsme na tom vsichni stejne. Ja mam 3-leteho kluka. Bydlime v Rotterdamu. V nasi ulici bydli 12! malych deti, ale jakoby se vsechny nejelepe citily doma (nebo ve skolce)!! Tak take hledam, hledam. Kdo bydli blizko a ma cas prijet na kafe (a nebo my k vam)? Ahoj vsichni, Ludka
ahum.gif
 
Ahoj Ludko ,
to je skoda,ze bydlis az v Roterdamu.Ja bydlim v Nijmegnu a to je aji dost daleko,ale jednou si udelat vilet to by aji mozna slo.
Zatim cau Andrea
aangenaam.gif
 
Ahoj Ludko,
vitam te tady,bude ti tady s nama fajn.
aangenaam.gif

Andreo,no urcite si nekdy dame srazik,uz se konal a moc mne to dotedka mrzi,ze jsem to nechala ujit.
frown.gif
 
No vsak uvidime ,treba se zase za nejakou dobu neco bude konat a to si nenechame ujit.To by byla velka skoda.Cechu je tady malo a s vlastencama se setkat to je vzdycky fajn.
Andrea
yeah.gif
 
Bovenaan