Knizky v cestine

Welkom op Tsjechie.net

Het Tsjechisch Forum, in een nieuw jasje!

Mam malou prosbicku, vite nekdo zda se tu daji sehnat knizky v cestine??? Anebo nekde pujcit? Uvitam kazdy tip!

dik Klara
 
v Amsterdamu je obchudek Pegasus. Tam se daji sehnat nejake knizky v cestine a ostatni slovanska literatura (urcite i objednat). Jinak v antikvariate... Pamatuji si ze v Leidenu, u knihovny byl antikvariat, a nahodou tam meli dost ceskych knih...

Vetsinou si kupuji knizky v CR.
 
Michale dekuju moc, juknu se na to. Ja vim, ze je nejlepsi nakupovat v Cechach, jenze ja bohuzel nejezdim az tak casto jak bych chtela a porad mi to nejak schazi...

dik Klara
 
Kláro,

Nevím jestli z Flevolandu vlastně taky občas jezdíš do Groningenu, ale tam je knihkupectví Wristers (příma za radnici na Grote Markt), kde se taky daji objednat české knihy (dokonce se na univerzitě v Groningenu taky učí Slavistika) - výběr ale bude větší v Amsterdamu.
 
Cau lidicky,
My se ted stehujeme a -bohuzel-ne do moc vetsiho.
Ja mam strasne moc Ceskych knih a knizek i hodne
Detskych. Je mi lito se s nemi rozloucit, ale nemuzu
si je proste vsechny schovat. Tak me ted napadlo
ze bych je zajemcum mohla za slusnou cenu prodat.
Jsou pekne, v dobrem stavu a nektere jeste ze starych
dob... Musim to dobre probrat abych nedala pryc na
cem mi moc zalezi, ale pak vam dam vedet!

Mejte se,

Ahojky,
Erca
 
Eriko,

Moc dobry napad. Moc rad bych se na ne podival (i pro Jaromirka, aby mel neco ke cteni az trochu vyroste)!
 
Cau,
V Amstru na UvA (Bungehuis, 2.patro) je knihovna a maji tam i dva velky regaly ceskejch knizek. A docela dobrej vyber, tak nejak od Psohlavcu po Viewegha (a taky peknej vyber poezie). Studenti si muzou karticku vyridit zadara, ostatni asi nejak za uplatu. Knizky pucujou na mesic, lze je 3x prodlouzit po internetu a kdyz knizky vratite s dvoutydennim zpozdenim, tak vam knihovnice hlavu neutrhne, stejne si takove "exoticke knihy" asi skoro nikdo nepucuje...
 
hm dik to je dobrej tip...pro moji mamku!!!
ha ha ja se ke cteni zatim vubec nedostanu, ale
je fajn vedet kde se daji knizky sehnat.
Minule jsme se jeste o tom bavily!
 
E vosko,
No to je super!
Urcite se tam mrknu.
Je to denne pres den otevrene?A kdyz ano tak do kolika?
Zatim cus
 
Hele ja jedu na Silvestra do NL, tak jestli bys chtela, tak ti muzu nejaky knizky privest a zadarmo. Mam jich doma dost
wink.gif
. Kdyztak napis na: t.kadera@seznam.cz a klidne ti jich privezu kolik chces (nesmi prekrocit limit vahy na letisti
grin.gif
)
Tak zatim,
Ahoj
wink.gif
 
Bovenaan