Jak sehnat job?

Welkom op Tsjechie.net

Het Tsjechisch Forum, in een nieuw jasje!

Omlouvam se predem za podobne razeny prispevek, jez jsem zde zalozil, kde jsem si pomerne dal limitujici ukol- sehna cleaning job. Jak se zda, neni to nic jednoducheho.

Sam sebe jsem se ptal- tedy cerstveho cizince v Belgii, jak sehnat job? A vpodstate mi doslo, ze nemam ani zadne zkusenosti z CR, jak job shanet. Nemel jsem nouzi o praci.

Nyni jsem postaven pred zkousku. Ziji v malem meste nedaleko Antwerp- Lier.

V soucastne dobe se snazim sehnat nejaky job- nejlepe part time. Soucastne navstevuji skolu od Ledna, kde se kazdy 2 dny v tydnu zdokonaluji v holandstine.

Obesel jsem nespocet agentru s tistenym CV, Cover Letter. Ptal se pratel, ale jiz tomu bude 3ti tyden, co se mi nedari nic sehnat

Neco zkratka delam spatne, otazka co?

Timto bych rad vyzval vseci zde zkusenejsi co se zivota v Belgii tyce a poprosil je o radu, jak sehnat job?

Narazim pomerne casto na blok zvany Holandstina. Ale verim, ze dokazi pracovat velmi tvrde cilevedomne a organizovane.

Proc se mi nedari sehnat prace? V minulosti mam zkusenosti ze zemi jako CR a EN, kde jsem sehnal praci v tescu v rodinnych domech (cleaning), v restauracich- cisnik, uklizec, myti nadobi apod.

Mohl bych prosim zazadat o radu, jak sehnat pracovni flek? Dekuji predem.

nebranim se jakekoliv praci....
 
Bovenaan