Holandsko a KERMIS

Welkom op Tsjechie.net

Het Tsjechisch Forum, in een nieuw jasje!

ahoj vsetkym

chcem sa vas, ktory uz dlksi cas zijete v NL opytat ci ste niekedy boli na niektorej z kermis akcii v niektorom meste? Pripadne ako na tom ste vy a kolotoce? mate ich radi, nenavidite ich, alebo ste tak niekde v strede?

kto cital moju spravu v zoznamke, tak uz urcite vie, ze ja a kolotoce to ide dokopi a tiez treba jasne napisat fakt, ze u mna su medzi prvymi piatimi najoblubenejsimi kolotocmi az 3 ktore vlastnia Holandské rodiny a z nich najvyzsie je na druhom mieste atrakcia:
http://www.youtube.com/watch?v=64OqJwbhHMQ

tak to by na zaciatok zatial stacilo. Na zaver este poviem, ze tento rok pracujem na tom, aby som sa dostala na:
kermis Tilburg 2011
tak mi prosim drzte palceky aby to vyslo. dost mi na tej akcii zalezi.

papa adela
 
aaaahjo>DDDDD vidiet yeze si na matejskej este bud nebol alebo sa tak slabo vyznas. Ano je pravda, ze holandani ana matejskou chodia ale bobec niesu v prevahe nad ceskimi atrakciami co je skoda, ale zopar ich tam naozauj chodi uz minimalne koli Sound Machine tam tento rok pojdem znovu. bola som tam v r 2009 2010 a teraz pojdem znovu.
 
Joo kermis... Ja se v tom tema muzu potapet... Prvne jsem pracoval na matejske, po nekolikate sezone na matejske jsem distal nabidku odjet s atrakci so holanska.... A nakonec jsen prokrizoval za Dva roky Alito cele holandsko... Nasel jsen Si pritelkyni a ted hledam jakoukoli praci v okoli NIJMEGENU A ARNHEMU tak kdyby nekdo neco vedel budu rad..
 
Bovenaan