Hledam praci v Amsterdamu a okoli..

Welkom op Tsjechie.net

Het Tsjechisch Forum, in een nieuw jasje!

Ahoj vsichni,

nahodou jsem narazila na toto forum a rada bych se pozeptala na vase zkusenosti s hledanim zamestnani v NL, predevsim v AMS. Budu vdecna za jakekoli doporuceni a rady.

Predem se omlouvam za dlouhy vycet informaci :-)

Jsem tu velmi cerstve, prestehovala jsem se za pritelem zacatkem cervence tohoto roku, ale jiz aktivne hledam praci, zacala jsem jeste z Prahy, lec bohuzel zatim nic moc.

Umim plynule anglicky (coz chapu, ze je tady samozrejme ten nejnutnejsi zaklad), komunikativne nemecky, ale holandsky ani slovo. Pracovala jsem cca 5 let na ruznych administrativnich pozicich - Key Acccount Assistant, Office Manager atd. a ma posledni zkusenost je Support Sales Rep. v Oracle Bucharest, na teto pozici rok a pul. Cili hledam neco podobneho - sales rep v nejakem zakaznickem centru, delala jsem contract renewals, nemam problem denne komunikovat se zakazniky.

Hledam pres internet vsude mozne, personalky i primo spolecnosti,ale asi by to chtelo nejaky dalsi jazyk na fluent urovni.. :-(

Jak vy jste to zvladli?
Predem moc diky za reakce
M.
 
Zkus Blue Lynx, Abroad experience, unique multilingual. Ti se specializuji na international recruitement. Sleduj jejich stranky, maji nabidky. Kontaktuj je, polsi CV a oni si te urcite pozvou na intake pohovor. Ted jsou prazdniny, moc nabidek neni, ale konec sprna- zari by se to mohlo zase rozjet. Preju stesti ;]
 
Zkus Blue Lynx, Abroad experience, unique multilingual. Ti se specializuji na international recruitement. Sleduj jejich stranky, maji nabidky. Kontaktuj je, polsi CV a oni si te urcite pozvou na intake pohovor. Ted jsou prazdniny, moc nabidek neni, ale konec sprna- zari by se to mohlo zase rozjet. Preju stesti ;]

Ahoj,
dekuju moc za doporuceni!
Ja vim, znam vsechny tyto a jsou i dalsi, jiz jsem i na hodne pozic reagovala, lec nikdo si me zatim nikam nepozval. No uvidime, musim vytrvat. :-)
Kazdopadni dik moc!
 
zkus taky Indeed.nl, muzes zadavat praci v helech, jako sales, czech, par jsem jich videla... jo a undutchables znas? urcite neco najdes, nechce se mi verit ze ne.
Drzim palce, protoze sama vim, jake to je :/
Mnoho zdaru
 
Vazne moc dekuju za doporuceni, vyzkousim vse! :-)
Clovek si rika, kdyz jsem nasla praci v Rumunsku, tak snad najdu vsude.. :-) jenze ono to tak uplne neni, tady je konkurence,jak blazen!
Dekuju a mej se moc pekne
 
Bovenaan