Diplom

Welkom op Tsjechie.net

Het Tsjechisch Forum, in een nieuw jasje!

Potrebuji si nechat vystavit holandsky eqivalent ke svemu ceskemu bakalarskemu diplomu. Divala jsem se na stranky IDW a Nuffic, ale nejsem z toho moc moudra. U Nuffic vubec nemuzu najit jak se zada a u IDW zase nerozumim co po me chteji, co je to "kopie van de bij het diploma behorende vakkenoverzichten of cijferlijsten, zoals afgegeven door de onderwijsinstelling". Nevim kde to mam najit a nez tam budu volat, tak jsem se chtela zeptat jestli s tim mate nekdo zkusenost? Diky za rady.
 
Potrebuji si nechat vystavit holandsky eqivalent ke svemu ceskemu bakalarskemu diplomu. Divala jsem se na stranky IDW a Nuffic, ale nejsem z toho moc moudra. U Nuffic vubec nemuzu najit jak se zada a u IDW zase nerozumim co po me chteji, co je to "kopie van de bij het diploma behorende vakkenoverzichten of cijferlijsten, zoals afgegeven door de onderwijsinstelling". Nevim kde to mam najit a nez tam budu volat, tak jsem se chtela zeptat jestli s tim mate nekdo zkusenost? Diky za rady.

preklad zni: kopije priloh k diplomu, na kterych je seznam predmetu nebo ohodnoceni (znamek). Tento seznam musi byt vydan tim vzdelavacim zarizenim, ktere vydalo diplom.

prelozeno do normalniho jazyka: k diplomu priloz index, samozrejme jako diplom prelozeny do holandstiny
 
preklad zni: kopije priloh k diplomu, na kterych je seznam predmetu nebo ohodnoceni (znamek). Tento seznam musi byt vydan tim vzdelavacim zarizenim, ktere vydalo diplom.

prelozeno do normalniho jazyka: k diplomu priloz index, samozrejme jako diplom prelozeny do holandstiny

Dekuju. To mam, je to samostatna priloha diplomu a je to i v anglictine. Ja jsem tomu vubec nerozumela, co se tim mysli, to jsem ale b....c :-)
 
Diplomy ověří Nuffic. Dá se to udělat i přes CWI, ale mě s tím teda celkem potrápili...
Chtěli doložit nejvyšší dosažené vzdělání, tedy diplom a dodatek k diplomu (diploma supplement).
Kromě magisterskýho diplomu po mě chěli i bakalářskej s dodatkem. Ten se ale v r. 2003 ještě nevydával, takže jsem si musela sehnat opis všech předmětů z bakalářskýho studia na studijním oddělní naší fakulty... Ale měly by stačit i indexy...
No a nakonec to samozřejmě nepotřebovali...
 
Ja dostavam bakalarske diplomy kazdy "druhy" den a jak rikajo holky, tak je treba mit supplement, coz je tedy seznam vsech predmetu plus znamky. Ja registruju studenty pres Wageningen, Twente a Groningen a vsem to staci v Anglictine (vydane skolou, kde studovali) s oficialnim razitkem.
 
Diky. Ptala jsem se na Nuffic a oni me odkazali na IDW. Jde to postou a stoji to 123eur. Tu prilohu mam v anglictine, to pry staci, ale diplom mam jen cesky, tak si ho musim nechat prelozit. Taky nechapu, kdyz je priloha cesky i anglicky, proc nam tehdy nedali i anglickou nebo dvojjazycnou verzi diplomu.
 
Bovenaan