[28-01-2012] Prvni setkani v Brede (4811 WL)

Welkom op Tsjechie.net

Het Tsjechisch Forum, in een nieuw jasje!

V sobotu 28. ledna 2012 se kona první setkáni v Brede v Cafe de Huiskamer Adresa Haven 21 4811WL Breda, Pravidelne tam chodi par Cechu na pivo. Vzdy je nam spolu moc dobre. Tak nas napadlo ze nas bude v NL asi vice kdo si rad popovida Cesky. Zvu vsechny, kdo si chce popovidat en nebo se sejit s krajanama. Setkani zacina 17.00 hodin. Huiskamer je normalne otevrena. Mame to domuveno tak ze kdo chce prijet je vitam. Neni potreba rezervace. Protoze jsme tam i v dobe vecere muzeme si sebou vzit neco dobreho. ( par chlebicku nebo par kolacu nebo nejakou ceskou specialitu).Konzumaci si kazdy plati sam. Abych mela trochu predstavu kolik se nas sejde budu rada kdyz mi date vedet pokud se do Bredy chystate. Kdyz se to osvedci budeme se stakavat casteji. Pokusim se zaridit nejakou muziku. Saras
 
tak to vypada slibne:), ale mili zlati, mohli byste si pridat fotku jako avatar..tak se aspon pozname..tedy jestli Vam to neni proti mysli..
 
Taky snad dorazím. V pátek předtím dělám poslední zkoušku tohohle semestru ve škole, tak doufám, že bude co oslavovat ;)
Fotku žádnou teď nemám, ale prostě baba kolem 30, vlasy na ježka :-) Těším se.
 
Dnes jsem byla domluvit posledni podrobnosti naseho setkani. Muzeme si vzit vlastni CD. Kdo mate nejakou dobrou ceskou muziku vemte to s sebou. Moc se na nase setkani tesim. Uvidime se v sobotu
Ahoj Sarka
 
Ahoj Sari. Ja tiez dorazim, a vezmem so sebou klucinu z Hodonina, co som spoznala v lietadle. Nejaku tu muziku? Nieco mozem vypalit, nejake tipy? Myslim, ze Michal David nemoze pokazit ziadnu zabavu :-) Nejake ine tipy? Tesim sa, az vas spoznam. Papa
 
ahoj, ja bych take rada dostavila. (jeste nejsem zaregistrovana, jsem normalni holka 30 :-), toto je muj partner :-) uz se tesim, krasny tyden vsem :-)
 
Bovenaan