Kadeřnictví a nehtová modeláž v Holandsku...

Welkom op Tsjechie.net

Het Tsjechisch Forum, in een nieuw jasje!

A jeste dotaz - hledam nejaky dobry nemastny denni pletovy krem na leto aby tam byl UV filtr alespon 15.Pres zimu pouzivam Niveu ale na leto chci neco s UV pro citlivou plet''. Ma nekdo nejaky dobry typ ?:slik:
 
Ted jsem zacala pouzivat ten novy BB krem od Loreal a jsem moc spokojena. Kryje teda mene nez klasicky make-up, ale na leto se mi zda idealni. Tonuje, trochu kryje, je lehky a ma 15. Podobnej BB krem dela i Garnier, jsou na neho ted vsude reklamy.
 
Ahoj holky, ja jsem tu uz skoro 7 let a chodim ke kadernici pravidelne. Vlasy si zatim nebarvim, i kdyz mam par sedivych (je mi 33), ale chodim pravidelne (4x do roka) a nemuzu si stezovat. Platim 17 euro, za myti, strihani a foukani. Byla jsme tam 2x na specialni uces na gala vecer a na svatbu kamosce, a to mne stalo asi 35. Jinak souhlasim s Katou, co se tyce toho samponu a jinych veci od Johna Friedy, fakt super.
Zanet take drzim palecky at se business rychle rozbehne.
 
Ja tu taky prosla uz nekolika kadernickyma rukama a myslim, ze jsem nasla. Ano, ceny jsou silene - strih + barva 90 - 100,- euro, ale rikam si, ze pokud budu spokojena, jsem ochotna to zaplatit. Vlasy jsou videt hned na prvni pohled, takze takovou investici nehodlam podcenovat. A navic pouzivam pouze prelivy, takze nejsou videt silene odrosty. Tim padem mi staci zavitat ke kadernikovi (shodou okolnosti je to polovicni Ital) tak trikrat - ctyrikrat do roka.
Mimochoden, ta fotka na mem profilu je po zasahu jedne kadernice v CR, ze ktereho jsem se ja (a moje vlasy) dostavala rok... :D
 
Holky,je to sice hezky ale jsem uz tak setrna ze 100eu za uces nedam i kdyby byl
sebekrasnejsi.Asi jsem dokonale integrovana. Za zastrihnuti konecku dam 12 eu a pak
v Cesku 2x rocne necham si uces trochu vylepsit. Vlasy si zatim nebarvim.
 
Já jsem za ostříhání a melír dala v ČR 1650,-, takže bych řekla, že to vyjde skoro na stejno...

že se to tentokrát moc nepovedlo, to radši komentovat nebudu. :D Díky bohu to časem doroste :lmfao:
 
Dneska jsem skocila do Kruidvat,pro ten krem BB jak mne tady doporucila BO. Jen ze jsem se nepodivala ze od L'Oreal ! Koupila jsem si od Garnier,padlo mne totiz do oci to ze maji v akci 1+1,tak jsem si koupila BB krem + roll on s kofeinem na kruhy pod ocima (obcas clovek potrebuje zamaskovat stopy unavy) a zaplatila jsem pouze cenu za jeden vyrobek !! To vam byla dobra koupe, goedkoop :D Jen doufam ze od Garnier bude stejne dobry jako od Loreal..
 
Ja mam taky spatne zkusenosti s kadernici, ale ted uz to nastesti nemusim tolik resit; mam dready. Barvit chodim za 11,50 do Club Kappers, maji vic pobocek. Mlade holky, ktere se neboji experimentovat a hlavne jsou to super ceny.

Nehty jsou tu naproste drama. Holandanky to proste neumi jako Cesky. Nehty jsou tluste, krive a spatne nanesene (bublinky). Vyzkousela jsem tu nekolik nagelstyliste a ani jedna mi ty nehty neudelala pekne. A ceny okolo 50,- euro za set jsou taky mazec. Ja si ted poridila vlastni lampu za 30 e a budu si delat nehty gellakem (combinace laku a gelu, takze nejde o umele nehty ale o extremne dobre drzici lak).

V Utrechtu je dobre kadernictvi Tante C ve wijk C (vedle Utrecht centraal). Pouzivaji jen prirodni barvy.

@ Shanti: Garnier patri do Loreal group stejne jako treba Vichy. Jak by rekli Holandani, een pot nat. Takze u nej muzes cekat stejnou kvalitu jako u Lorealu.

O tech BB creamech jsem si cetla az minuly tyden (ja jsem v mode vzdycky 100 let za opicema). Tak nez zainvestuju par otazek; nevysusuje vam to plet? A neni to jako tapeta, ktera se na konci dne zacne kupit ve vraskach a dolickach (jako make up)? A jak to sundavate?
 
Tak ti dekuji, vyzkousim ten od Garnier. Ja vetsinou vsechno testuji na sobe,ale treba nekdy mne nejaka moje
znama taky neco poradi. Jako treba ted'' mne poradila pouzivat v zime denni krem z Lidlu , pry v testech obstal
nejlepe. Nevim, zkusim - je to opravdu za babku. Nemam rada kremy moc agresivni, nepotrebuji lifting a moje
pokozka je hodne citliva, kdyz krem obsahuje mnoho ruznych vitaminu tak se osypu. :D Proto zkusim nejdrive
nanest trochu jen na celo a kdyz nedostanu vyrazku tak si troufnu vice. Na reklamu neverim vubec, spise na neci
dporuceni kdo uz s vyrobkem zkusenost ma. BB jsem mela kdyz bylo teplejsi pocasi,vecer jsem jej ostranila tam-
ponem s odlic.mlekem - stejne jako make up. V zime by to chtelo neco mastnejsiho,placam na sebe obyc.NIveu.
Nehty jsem musela naucit se upravovat taky sama, kdo by platil tolik penez :slik:, nevypadaji sice tak jako od profky
ale porad lepsi nezli okusane. :D
 
Shanti, jestli mas rada Nivea, tak si kup v lidlu ten uplne obycejny krem na telo. Ten svetle modry je dost redeny, ale ten tmave modry voni jako Nivea a je stejne mastny. Kdyz Eli zrovna nema ekzem, tak ji tim mazu. Kdyz ho ma, a na oblicej vzdycky, ji mazu Cetomacrogol. Stoji to 3 eura v lekarne. Cetomacrogol je naprosto zakkadni krem, nic v nem neni. Je prima mastny a neagresivni. Proste zadne saskarny. Na noc ho pouzivam i ja.

Jinak ja jsem blazen do vyrobku od Lush, ale objednavam je z Anglie, protoze tady se nedoplatis.

Jestli reagujes na kremy s hodne pridavkama, tak zkus, jestli nemas alergii na hyaluronzuur. To se ted pridava do vsech kremu na vrasky a extra peci, je to kouzelna ingredience tohoto stoleti. Ja na ni alergicka jsem, pali to jako cert a opupinkuju se. Kosmeticka mi rikala, ze ma tri zakaznice, ktere takhle reaguji, takze to neni zadna zvlastnost.

Ps: ja testuji kremy pod bradou ;-)
 

Vendula

Actief Lid
Ja nesnesu zadny make-up, ale jelikoz jsem bleda jak stena, tak do prace na sebe neco napatlat musim - pouzivam ted BB krem od Nivey, ten nejsvetlejsi. Mam s tim moc dobrou zkusenost, mam pocit, ze rozzari plet, ale nekryje tak jako makeup a taky se lehce vstreba. Vecer odlicuju vodou, haha. Ja si totiz s tou kosmetikou moc hlavu nelamu. :D
 
Vendulo, nedavno jsem objevila rozenwater z Kruidvat a moc doporucuji !

kruidrooswater1.png


Tady mas i diskusii k tomu - :ja:
http://joliettebb.blogspot.nl/2009/05/review-kruidvat-rozenwater.html
Diskuse je sice ponekud starsi ale na dobrych ucinkach teto vody vubec nic nemeni. :top:
 
Bovenaan