Pelhřimov
Donateur
Eindelijk, na 9 jaar heb ik mijn verslag af van onze herfstvakantie (11-26 oktober 2003) en een album laten printen.
Wij hadden dit keer onze goede vriend Ed uitgenodigd om mee te gaan.
dag 01 van Dordrecht naar Meiningen (D) rijden
dag 02 bezoek aan de zoutmijn in Merkers en Point Alpha
dag 03 rondrit door de Hohe Rhön
dag 04 van Meiningen naar Kamenice nad Lipou (CZ)
dag 05 ons huisje in Kamenice nad Lipou
dag 06 met de smalspoortrein naar Jindřichův Hradec
dag 07 bezoek aan Locus Perennis bij Lišov en Křemešník
dag 08 naar klášter Želiv en uit eten met Hana en fam. Váňa
dag 09 via het Škoda Auto Muzeum naar Chříbská rijden
dag 10 bezoek aan Panská Skáka en kasteel Zákupy
dag 11 een dagje luieren en shoppen in de Tesco
dag 12 wandeling naar de Kuhstall en Ligretto spelen
dag 13 wandeling naar de Pravčická brána
dag 14 toertocht naar Ještěd bij Liberec en Tisá
dag 15 via Hřensko terug naar Meiningen (D)
dag 16 van Meiningen terug naar huis rijden
Zaterdag 11 oktober 2003 - dag 1: We halen Ed thuis op en rijden naar Meiningen (D), waar vrienden van ons een pension hebben. Onderweg genieten we al van mooie herfstkleuren
dag 2: We bezoeken we de zoutmijnen in Merkers (D) en gaan in 90 seconden met een lift tot op 500 meter diepte, daarna worden we in open busjes tot op 800 meter diepte gebracht. Heel leuk om een keer meegemaakt te hebben.
dag 3: Vandaag maken we een toertocht door de Hohe Rhön (D).
dag 4: We rijden vandaag via binnendoorwegen naar Kamenice nad Lipou (Zuid Bohemen). We verblijven een aantal dagen in het huisje van vrienden die we kennen van de uitwisselingen met de stedenband Waddinxveen-Pelhřimov.
Onderweg maken we af en toe een peukenpauze voor de mannen...
...en strekken we even onze benen in het bos.
dag 5: We doen vandaag alleen wat boodschappen in Pelhřimov omdat onze vrienden vanavond, in hun eigen huisje, op bezoek komen.
het plein in Pelhřimov
- wordt vervolgd -
Wij hadden dit keer onze goede vriend Ed uitgenodigd om mee te gaan.
dag 01 van Dordrecht naar Meiningen (D) rijden
dag 02 bezoek aan de zoutmijn in Merkers en Point Alpha
dag 03 rondrit door de Hohe Rhön
dag 04 van Meiningen naar Kamenice nad Lipou (CZ)
dag 05 ons huisje in Kamenice nad Lipou
dag 06 met de smalspoortrein naar Jindřichův Hradec
dag 07 bezoek aan Locus Perennis bij Lišov en Křemešník
dag 08 naar klášter Želiv en uit eten met Hana en fam. Váňa
dag 09 via het Škoda Auto Muzeum naar Chříbská rijden
dag 10 bezoek aan Panská Skáka en kasteel Zákupy
dag 11 een dagje luieren en shoppen in de Tesco
dag 12 wandeling naar de Kuhstall en Ligretto spelen
dag 13 wandeling naar de Pravčická brána
dag 14 toertocht naar Ještěd bij Liberec en Tisá
dag 15 via Hřensko terug naar Meiningen (D)
dag 16 van Meiningen terug naar huis rijden
*-*
Zaterdag 11 oktober 2003 - dag 1: We halen Ed thuis op en rijden naar Meiningen (D), waar vrienden van ons een pension hebben. Onderweg genieten we al van mooie herfstkleuren
dag 2: We bezoeken we de zoutmijnen in Merkers (D) en gaan in 90 seconden met een lift tot op 500 meter diepte, daarna worden we in open busjes tot op 800 meter diepte gebracht. Heel leuk om een keer meegemaakt te hebben.
dag 3: Vandaag maken we een toertocht door de Hohe Rhön (D).
dag 4: We rijden vandaag via binnendoorwegen naar Kamenice nad Lipou (Zuid Bohemen). We verblijven een aantal dagen in het huisje van vrienden die we kennen van de uitwisselingen met de stedenband Waddinxveen-Pelhřimov.
Onderweg maken we af en toe een peukenpauze voor de mannen...
...en strekken we even onze benen in het bos.
dag 5: We doen vandaag alleen wat boodschappen in Pelhřimov omdat onze vrienden vanavond, in hun eigen huisje, op bezoek komen.
het plein in Pelhřimov
- wordt vervolgd -