Weert,Eindhoven,Neerpelt[B] a okoli nekdo z krajanu?

Topic in 'Seznamka' gestart door Tonek, 19-08-2010.

1. Trochu cestiny obcas neuskodi a kdyz pivo z pullitru nebudu pit sam,uz se na mne Holandani nebudou divat tak divne...:lmfao:

2. ahoi tonek,kde dez na pivo?asi de 'oelemarkt' pise.mej se ciao

3. Weert

Ahoj, taky bydlim ve Weertu, sice na pivo nechodim, uz mne ty jejich kavarny nebavi, ale taky mi chybi cesky pokec.

4. ahoi.tak co mas na plany o vikend.country te bavi?kdyz ne tehle "cafeetjes".

5. Sklenicka

Nemam zadny plany, protoze nikam nechodim, vetsinou. Na countryjsem nikdy nebyla, neni to uplne muj styl. Obcas si zajdu nekam do cafe na koktejl, ale tak do Eindhovenu. Tady ve Weertu mne to nebavi. Odnaucila jsem se tu nekam chodit, bohuzel. Jen na karneval nebo kermis chodim castejc.

6. a v eindhoven do 'stratumseind', nebo jinde.centra je tak velky.jsem byl o vikend asi 100mtru od nadrazi

7. Eindhoven stappen

No kdyz uz jdu tak v centru, pred Heuvel Galerie. Tam je spousta kavaren, muzes jit od jedne k druhe, :stout:

8. Tady se nekdo chysta na akci :top:
    Preju dobrou zabavu

9. Vyjit si, popit si, poskakat ...

Takze Jito bal kufry, do zitrka to stihnes a nejakyho fesaka tu pro tebe taky najdem. Chce to vic lidi, pak je vic zabavy, v blizke dobe nekde kolem Eindhovenu. Prida se nekdo?

10. Jasne, ale asi to nebude zitra :ja:

Deel deze pagina