V Den Haagu je nově otevřená slovenská hospoda( Šaríš pub)

Welkom op Tsjechie.net

Het Tsjechisch Forum, in een nieuw jasje!

Tady v Den Haagu je nově otevřená slovenská hospoda( Šaríš pub) , kde jsou zvání i češi, a venku je před dveřmi je po boku slovenské vlajky vyvěšená i česká vlajka. Byl jsem tam ted v sobotu poprvé, a líbilo se mi tam. Bylo tam skoro plno, česká a slovenská hudba, a taky to nejlepší je české pivo plzen a šaríš slovenské, takže super
 
Je to na rohu mezi ulicemi, jenž byly uvedeny v posledním příspěvku. Z cenraal station se tam dá dostat tramvají číslo 3,vystoupit na Laan van Meerdevoort a po této ulici je třeba jít do prava, a asi kolem 200m jsou vidět po levé straně vyvěšené vlajky
 
Ahoj všem, mám čerstvý zážitek ze slovenské hospůdky Šariš v Den Haag.

Všem vřele doporučuji, je tam příjemná obsluha, Plzeň výborná, klobásky s křenem a hořčicí ještě lepší, chlebík se sádlem vynikající. Děti se rozplývaly nad svou zamilovanou kofolou a tatrankami. My jsme navíc včera využili jejich nevídané nabídky - oslavy jmenin. Když přijdete v den vašeho svátku, dostanete pět malých Plzní zdarma...tak snad je tahle má reklama nezruinuje :-)

Všimla jsem si tam i letáku, kde inzerovali, že je v Den Haag otevřená česko - slovenská prodejna a pekárna. Bohužel jsem si nezapsala jejich adresu. Tak to berte jen jako tip těm z vás, kterým se stýská po českém chlebu a jiných dobrotách...

Pěkné česko - slovenské večírky přeju...
 
V sobotu 5-12 jsem slyšela od docela častýho návštěvníka, že šariš policie zavřela (prý u toho byl)... ještě jsme nešli okolo (ono je to od nás docela daleko) a se sestrou majitelky jsem ještě nemluvila, ale jak budu vědět víc, dám vědět. Spíš než levárna tam byl asi problém s otevírací hodinou, ale to je moje doměnka. Něco se tam stalo a to hodně dlouho po zavíračce.

Za www na pekárnu děkuji, ale také jsem vděčná universu, že náš tátínek už na tohle fórum nechodí, jinak by mě "nutil" tam jezdit pro chleba (ostatně tak jako já nutim jeho jíst holandskej chleba :D ), vždyť se doma vlastně nudim, když jsem fulltime mother, že jo... ale jednou ho překvapim, třeba mu dám chleba k vánocům :lmfao:
 
Bovenaan