Seznamka: Hledám kamarádku nebo kamaráda

Welkom op Tsjechie.net

Het Tsjechisch Forum, in een nieuw jasje!

Amsterdam a Haarlem je ode mne kousek.
Taktez rada zajdu na kafco. Staci se domluvit, kdy a kde se sejdem a pokecame hezky cesky.
Chces se sejit na kavco ?

bydlim v Haarlemu a taky tady nikoho neznam.... bylo by fajn si pokecat cesky
Mas zajem se sejit ? anita

Nekdo v Okoli Haarlem ?

ahojky vsem hledam nekoho kdo bydli v Noord holland najlepe zaandam a okoli pls ozvete se, pripadam si tu maximalne izolovana. :)
Ahoj ja jsem v Haremu , chces se nekdy sejit na kavco ?

Ahojte všichni, přijela jsem do Amsterdamu před 3 dny, čekám na vyřízení sofi number, hledam si praci a ubytovaní, ale co taky a to hlavne si chci najit v Amsterdamu kamarady. Je mi 25 let. Takze kdokoli kdo ma zajem se seznamit s nekym novym tak dejte vedet! Budu rada, muzem treba nekam skocit na pifko, ci kafe a tak :)
Ahoj , chses se sejit na kavco ? Anita
 
ahojte mladi ludia z okolia bladel, reusel, veldhoven, eindhoven, tilburg

buduci mesiac pride k nam do rodiny 24-rocne dievca
zo slovenska a bude tu cele leto ako au-pair.
chcem sa trosku rozhliadnut ci su tu naokolo
mladi ludia na pripadne zoznamenie sa s nou.
byvame sice trosku v zapadakove, ale busom do
eindhovenu a tilburgu sa da v poho dostat.

ak cosi, napiste mi do sukromnej posty.
dik
 
Ahoj! Uz nakym rokem ziji v NL. Pokud ma nekdo v okoli Rotterdamu zajem se seznamit, staci pisnout. Pekny den!
Jasne, ja uz jsem v Holandsku skoro pet let, ale vubec tu nemam ceske pratele, coz me ponekud mrzi.. Nekolik malo tech, se kterymi jsem v prubehu prvnich dvou let meho pobytu v Nizozemi bydlel nebo pracoval, jsou jiz zpet v Cesku a ja jsem odkazan pouze na pratelstvi s Holandany a Polaky, pripadne Litevci. Velmi rad bych se touto cestou seznamil nebo navazal pratelstvi. Chcete li se o mne dozvedet neco vice, mrknete na muj Facebook, profil se skryva pod jmenem Michal Sustr. Bydlim v Rotterdamu Zuid. Jsem vytvarny umelec, vystudovany ucitel. Pracuji jiz temer ctyri roky v Barendrechtu. Srdecne zdravim. Michal
 
V Nizozemi jsem uz temer pet let, presto taktez nemam vubec zadne kontakty jak na sve krajany, tak na Slovaky, ziji prakticky mezi Polaky a stykam se jen s Holandany. Presto bych uvital, kdybych mel moznost zde v Rotterdamu nekoho poznat a konecne si s nekym promluvit ve svem rodnem jazyce. Je/li nekdo z vas z okoli Rotterdamu, nejlepe Rotterdamu Zuid, urcite nebude na skodu se jednou za cas sejit. Preji vsem pokud mozno co nejlepsi zacatek jara.
 
Kazdy ma asi plno prace sam ze sebou.Jelikoz si myslim,ze v Rotterdamu jiste nebudete sam.
Preji Vam aby jste nejakou tu spriznenou dusi rychle nasel.Pet let,je dosti dlouha doba.Drzim palce,at se do velikonoc nekdo rychle Vam ozve.Hezke svatky jara.
Treba kdyz se zitra ,1.dubna pujdete sem podivat,setkate se s Cechy a Slovaky.
Goethe-Institut,Westersingel9,Roterdam
zacatek v 10.00 hodin
www.kafka-kring.nl
 
V Nizozemi jsem uz temer pet let, presto taktez nemam vubec zadne kontakty jak na sve krajany, tak na Slovaky, ziji prakticky mezi Polaky a stykam se jen s Holandany. Presto bych uvital, kdybych mel moznost zde v Rotterdamu nekoho poznat a konecne si s nekym promluvit ve svem rodnem jazyce. Je/li nekdo z vas z okoli Rotterdamu, nejlepe Rotterdamu Zuid, urcite nebude na skodu se jednou za cas sejit. Preji vsem pokud mozno co nejlepsi zacatek jara.
Ceske centrum jsem taktez nekolikrat navstivil, predevsim pri prilezitostech vzniklych pri promitani ceskych filmu. Ale bohuzel tech akci, jez Ceske centrum organizuje, neni mnoho, ackoliv jinak jsou vzdy dobre organizovany a pripraveny i tak, ze jsou pristupny pochopitelne i nizozemsky a anglicky mluvicim zajemcum. Je trochu skoda, ze mam takovou praci, ze se casto nemohu urciteho promitani ci jine akce zucastnit. Urcite by bylo dobre soustredit akce jeste vice na vikendy. Co se tyce Franze Kafky, byl jsem zhruba pred dvema lety v Barendrechtu na divadelnim predstaveni Dopisy otci, v holandstine, pochopitelne, ktere me vyslovene nadchlo. Jammer, sto ja zavtra dolzen pajti na rabotu.
 
Jasne, ja uz jsem v Holandsku skoro pet let, ale vubec tu nemam ceske pratele, coz me ponekud mrzi.. Nekolik malo tech, se kterymi jsem v prubehu prvnich dvou let meho pobytu v Nizozemi bydlel nebo pracoval, jsou jiz zpet v Cesku a ja jsem odkazan pouze na pratelstvi s Holandany a Polaky, pripadne Litevci. Velmi rad bych se touto cestou seznamil nebo navazal pratelstvi. Chcete li se o mne dozvedet neco vice, mrknete na muj Facebook, profil se skryva pod jmenem Michal Sustr. Bydlim v Rotterdamu Zuid. Jsem vytvarny umelec, vystudovany ucitel. Pracuji jiz temer ctyri roky v Barendrechtu. Srdecne zdravim. Michal
cauky...ja ziji v Tilburgu..koukam ze malujes..mam rad obrazy..sem tam si nejakej koupim...moje stoho sili ale ona tomu nerozumi:)co tam delas v Roterdamu?je na tebe nejakje kontakt?
 
Uz temer ctyri roky mam trvalou praci v Barendrechtu, ve velke e celkem prosperujici firme, pracuji v sekci s tropickym ovocem. Jinak v Rotterdamu ziji uz dva roky, predtim jsem bydlel v Barendrechtu. Na malovani uz tolik casu nemam, ale prodal jsem radu portretu a nekolik obrazu mam, chtel bych si udelal zprvu vystavu v prostorach nemocnic a jinych prostorach, kde je to umozneno, chodi tam hodne lidi a z toho, co vim, dost obrazy kupuji. Kontakt, pokud o mne chces vedet vice, ti dam na muj Facebook, profil je pod nazvem Michal Sustr. Tam mam radu svych obrazu i nastennych maleb, prevaznou vetsinu jsem namaloval jeste v Cechach. Tady z nedostatku casu delam predevsim skici, uz jich mam ohromne mnozstvi ale snazim se i malovat. Jinak muj email je Ortolano@seznam.cz a mam i Hyves pod heslem Misja77. V Nizozemi jsem uz pet let.. A vy, jak pisete, zijete v Tilburgu. Jste v Holandsku uz taky delsi dobu? Cim se zabyvate? Pozdravuji
 
Zdravím vás všechny lidičky...
Přebývám teď v takové malé dědince zvané Zuidland...mezi Hellevoetsluis a Spijkenisse...
Kdyby jste se někdo nudili a měli chuť si poklábosit u piva nebo kafča v češtině pište...
Jsem mobilní, takže mi nedělají problémy ani trošku vzdálenější místa... :fluit:
Zdarec Peťan
 
ahojky lide ja jsem bydlel v cesku vice nez 6 let ja jsem hollandian ale moje srdce mam v cesku a u cesky lide proto taky rad poznam cesky lide v hollandsku bydlim v enschede tesim ce na vas cau cau
 
Bovenaan