Pomucka pro maminy a deti

Welkom op Tsjechie.net

Het Tsjechisch Forum, in een nieuw jasje!

Zdravim vsechny maminky!
Nevim zda uz se k vam donesla novinka - vysavacka ucpanych nosu pro deti na vysavac. Ja jsem take mamina, dostala jsem tuto pomucku, kdyz se nam maly narodil a reknu vam, tak strasne to malemu a nam ulehcilo zivot, ze kazdemu doporocuji. Kdybyste meli nejake dotazy, nevahejte se ptat. Vim, kde se tato odsavacka da koupit tady Nizozemi.
 
Tak novinka je, ze se to da koupit i v Holandsku! Kupovala jsem to v Cesku, radeji hned dve, kdyby se jedna rozbila (coz se mi taky stalo, ta umela hmota se hned ulomi, kdyz to spadne na dlazbu), tady mi rekli, ze je to hrozne nebezpecny, ze to nesmim pouzivat. Nase deti to prezily a taky jim to usnadnilo zivot.
 
Presne tak, ma to veskere certifikaty, a nechapu, ze tady z toho delaji takovou vedu. Malej si pak na to tak zvykl, ze uz si to zacal delat sam. Sedi a odsava... :D My mame tu umelohmotnou, spadla nekolikrat, a nikdy se nerozbila, tak nevim... :confused:
 
Ja vim, on je ten zapad trosku jinej. Jine veci, ty co nam prijdou padle na hlavu se tu provadeji, jen se nechumeli..Ale vec, ktera je otestovana, pouzivaji ji deti v hodne zemi, proste neprojde. Ale tady uz se to da koupit, tak aspon ze tak.
 
Bovenaan