Politicke vtipy soucasnosti

Welkom op Tsjechie.net

Het Tsjechisch Forum, in een nieuw jasje!

Nedavno mne zaujal jeden clanek, bohuzel nevim kdo je autorem.


Tak jsem navštívil vlákno 60+ na Motorkářích, odkud jsem před delším časem odešel s názorem , že politika na zájmové vlákno nepatří. Takové ty stupidní vtipy o Klausovi a propisce ještě přejdu mlčením, ale to co se tam objevilo včera mně hnulo žlučí. Docela jsem si změnil mínění o jedné velice inteligentní ženě, která ho tam umístila. Před tím stejný "vtip" umístil jeden Motorkář na Facebook. Tam to tak nevadí, protože to není zájmový web, ale taková drbárna a úroveň je podle toho. O co že jde?

59616_3987413618398138450141000005699675851338844283250379n_546x426.jpg


Lide český už ti vůbec nerozumím. Po čem to voláš? Proč volat po vládě Karlově, když totéž zařídí komunisté, stejně jako to zařizovali v minulosti. Bylo popraveno málo nepohodlných lidí? Systém likvidoval i své přívržence a pochopy. Tak to bylo se Slánským, Reicinen a mnoha dalšími. Nepohodlní lidé se pálili v ocelárnách na Kladně i jinde a mizeli beze stopy. Stejně by dopadl autor této zhovadilosti v jím požadovaném systému až by se ti novodobí Karlové dostali k jím navrhované moci
Rozeberme si jednotlivé části.
Za současnost může pouze tato vláda?
Lidem někdo zakazuje aby provozovali zemědělství? A nařizovat člověku co musí dělat ? To už tu také bylo
Dát lidem zbraně? To už tu bylo - moc dělnické třídy. I když jsem dělnického původu, děkuji nechci. Za co platíme policii? Anarchie není dobrá...
Někomu se stýská po totalitce a lidé nemyslící mu tleskají. Nedivím se nomenklaturním kádrům, kteří přišli o koryta, ale po čem brečí ta výborná a inteligentní holka, nevím. Mohu toužit po majetku, závidět, ale vraždit někoho?
Prý je to humor , ale jak jsem tu už psal, nerozumím mu. Možná proto, že jsem si k takové moci jednou už zblízka čuchl......
 
Bovenaan