Přeprava zavazadel

Welkom op Tsjechie.net

Het Tsjechisch Forum, in een nieuw jasje!

Máte někdo zkušenosti se stěhováním z Holandska? Potřebovala bych odvézt jeden obrovský kufr, který nejsem ani schopná sama utáhnout. Měla jsem vyhlídnutou firmu GV Transport, ale napsali mi, že z Holandska to není možné.
Nevíte někdo o něčem?
Děkuji!
 
je koffer

Máte někdo zkušenosti se stěhováním z Holandska? Potřebovala bych odvézt jeden obrovský kufr, který nejsem ani schopná sama utáhnout. Měla jsem vyhlídnutou firmu GV Transport, ale napsali mi, že z Holandska to není možné.
Nevíte někdo o něčem?




Je zou aardig kunnen vragen bij eurolines of student agency aan de chauffeur of hij je koffer mee wil nemen, geef een tientje of zo, moet wel iemand je koffer van de bus afhalen, in Praag of zo, het is maar een tip, ik ken je relatie's niet bij de busbedrijven.

gr Sjepka
 
Je zou aardig kunnen vragen bij eurolines of student agency aan de chauffeur of hij je koffer mee wil nemen, geef een tientje of zo, moet wel iemand je koffer van de bus afhalen, in Praag of zo, het is maar een tip, ik ken je relatie's niet bij de busbedrijven.

gr Sjepka


Dank je wel voor de tip. Ik denk dat bij strudentagency het kan wel. Maar de koffer is zo zwaar en ik heb geen auto om de koffer naar Utrecht te brengen. Ik prefeer door-to-door. De bedrijf TRANSTO CLS ziet good eruit. I will see:) En ik zal jullie weten als de koffer nooit naar Tsjechie niet komt aan:kwaad:
 
Máte někdo zkušenosti se stěhováním z Holandska? Potřebovala bych odvézt jeden obrovský kufr, který nejsem ani schopná sama utáhnout. Měla jsem vyhlídnutou firmu GV Transport, ale napsali mi, že z Holandska to není možné.
Nevíte někdo o něčem?
Děkuji!
můžete si zadat poptávku na server...AAA poptávky,já jsem touto cestou nechala přepravit věci,jsou kamion šoféři,kteří jezdí tyto země,někdy jedou i prázdní domů.
 
Bovenaan