Nějací češi v okolí Herbayum?

Topic in 'Seznamka' gestart door misahradilova, 15-04-2008.

1. Ahoky.Zdravime z Herbayum .Jsou tady pobliz nejaci cesi?uz jsme tady pul roku a na nikoho jsme nenarazily .Napise mi nekdo .:denk:

2. tak jsem stravil 20 minut hledanim na mape... ale od nas jste pekne daleko.

3. Staci kliknout na "bydliste" pod Misovym profilem a otevrou se ti googlovy mapy. Herbaijum lezi mezi Franeker a Harlingen.
    A to je fakt docela z ruky.

4. No ja jsem se taky musela podivat,kde ze to je,sem o tom nikdy neslysela :slik:
    ale je to tedy peknej konec sveta :lache:

5. Ahoj Miso,odkud pochazis?ja bydlim uz 15 let v Belgii a mnoho cechu jsem jeste nepoznala.V Cechach je dobre a do Belgie se nezenou.Preji hodne uspechu v hledani.Kdybych bydlela bliz,hned bych se stebou spojila.Ahoj Dasa

6. Ahoj Daso.Diky za odpoved .Ja pochazim z jizni moravy kousek od Slavonic ,tady jsme asi trosku zabloudily .jsme na severu Holanska a docela drsny ....no chteli jsme to poznat jak se tady zije .My radi cestujeme taky jsme bydleli nakou dobu v Anglii.A jak se zije v Belgii nestyska se ti po cesku .Mej se hezky Misa

7. Ahoj,taky jsem se divala kde ze to vlastne jsi.No ja jsem v Drenthe v okoli Emmen.Neni to sice kus sveta ale blizko to taky neni:lmfao:

A z jizni moravy jsem taky....:haakjes:

8. a kde si presne bydlela my jsme kousek od Znojma

9. Ahoj Miso,
    neves hlavu, bude lip. Taky jsem jukla do mapy, no a my se chystame za 2 tydny na dva dny na ostrov Texel, to je tam u vas.
    A co tady delate? A jak dlouho planujete zustat?

10. No neni to uplne jizni morava....to jsem se trochu spletla
    Znojmo znam celkem dobre.Ja jsem ze Vsetina.
    Jak dlouho ze jsi v NL ? :)

11. Ahoj Miso,to vis,ze se mi styska.A cim jsem tu dele,tim je to snad horsi.Pochazim z Krusnych hor,stale v prirode a to sec neda s Belgii srovnat.Ale i tady jsem si zamilovala krasna mista.A prirodu mam tak trosku kazdy den,pracuji mezi kytickama.Jak jste se rozhodli zustat v Holandsku?Je to jen docasne? Pa Dasa

12. Ahoj, ja jsem taky z krusnych hor- z Kraslic. Odkud ty? A co tady delas s kytickama?

13. Ja jsem z Ostrova u Karlovych Varu.Prodavam v kvetinarstvi.V Kraslicich jsem parkrat byla.Je to kousek od nas.Jak jsi se dostala do Belgie?

14. Ja jsem v Holandsku. No pritel me premlouvil, ze to tady je lepsi nez v Anglii.
    Jinak ja 'prodavam'stromy atd.-mezinarodni obchod.:voetbal:

15. Zacina se naam tu stavet krouzek byvalych obyvatel Karlovarskeho kraje? :)

16. Zdravim, neni nad zapadocechy:haakjes:

17. :ja: :ja: :ja: :ja:

Deel deze pagina