Maminky v okoli Utrechtu/Amersfoortu

Topic in 'Seznamka' gestart door hudinek, 08-07-2010.

1. Bydli v okoli Utrechtu nebo Amersfoortu nejake maminky s malymi detmi (ja mam pulrocni holcicku)? Zatim znam jenom jednu, ale neni mozna, abychom byly jedine...
    Rada bych se sesla, pozvanila, vymenila zkusenosti a nazory...

2. 126 lidi shledlo muj prispevek a mam dve reakce. Uspech!!! Copak se asi stalo s temi 124mi ostatnimi ;)

3. pepo

pepo † In Memoriam

No jeden z nich jsem byl napriklad ja.

4. Hahaha, dekuji za reakci. Tak jeste 123 to go :D

5. pepo

pepo † In Memoriam

Ja si myslim, ze nema cenu pozadovat 'vysvetleni'. Vzdyt kdyby tvou vyzvu cetl nekdo, kdo by se ti chtel ozvat, tak to tak ucini, nemyslis?

6. Jeeeeeee, ale tak ja jsem to vubec nemyslela. To byl vtip :D

Jen jsem se tak zamyslela... Jsou to lidi z okoli, potkali jsme se treba nekdy na ulici a tak. Ja taky nereaguju na vsechny prispevky, ktere jsem cetla ;) V zadnem pripade nevyzaduji vysvetleni :confused:

7. pepo

pepo † In Memoriam

Vsak ja viiiiim!

8. Ahoj, ehm zprávička z roku 2010. Docela mě zajímá kolik lidiček jsi objevila. Jsem mamča z Utrechtu a také hledám mamču na pokec a aby moje děti nezapoměli na češtinu :)

9. Ha, uz jsem ti psala PMku (teda ted se tomu rika converzace, nejak jsem se tu dva roky zapomnela objevit, oeps).

Nasla jsem devcat nekolik, pravidelny kontakt mam s jednou (ale to jsou spis okolnosti nez nevule). V kazdem pripade ano, maminy v okoli Utrechtu/Amersfoortu existuji a jsou strasne fajn ;)

10. To jsem ráda, že existují :)

11. Ahoj. Ja mám 5letyho hodně spolecenskyho chlapečka:) prozatim nejsme v Amersfoortu tak často, ale rádi vas potkame při nejbližší příležitosti..

12. Ahoj, ja bydlim v Zeistu. To je od Amersfoortu pul hodky autobusem. Jestli chces, tak se nekdy odpo muzeme sejit. Elišce uz jsou 4 roky, tak dopo chodi do skoly.

13. Ahoj holky! Rádi vás s Tomem navštívíme, zkusím naplánovat v druhé půlce února.
    Pošleš mně na sebe e-mail?

Deel deze pagina