Maminky v okoli Utrechtu/Amersfoortu

Welkom op Tsjechie.net

Het Tsjechisch Forum, in een nieuw jasje!

Bydli v okoli Utrechtu nebo Amersfoortu nejake maminky s malymi detmi (ja mam pulrocni holcicku)? Zatim znam jenom jednu, ale neni mozna, abychom byly jedine...
Rada bych se sesla, pozvanila, vymenila zkusenosti a nazory...
 
Jeeeeeee, ale tak ja jsem to vubec nemyslela. To byl vtip :D

Jen jsem se tak zamyslela... Jsou to lidi z okoli, potkali jsme se treba nekdy na ulici a tak. Ja taky nereaguju na vsechny prispevky, ktere jsem cetla ;) V zadnem pripade nevyzaduji vysvetleni :confused:
 
Ahoj, ehm zprávička z roku 2010. Docela mě zajímá kolik lidiček jsi objevila. Jsem mamča z Utrechtu a také hledám mamču na pokec a aby moje děti nezapoměli na češtinu :-)
 
Ha, uz jsem ti psala PMku (teda ted se tomu rika converzace, nejak jsem se tu dva roky zapomnela objevit, oeps).

Nasla jsem devcat nekolik, pravidelny kontakt mam s jednou (ale to jsou spis okolnosti nez nevule). V kazdem pripade ano, maminy v okoli Utrechtu/Amersfoortu existuji a jsou strasne fajn ;-)
 
Bydli v okoli Utrechtu nebo Amersfoortu nejake maminky s malymi detmi (ja mam pulrocni holcicku)? Zatim znam jenom jednu, ale neni mozna, abychom byly jedine...
Rada bych se sesla, pozvanila, vymenila zkusenosti a nazory...
Ahoj. Ja mám 5letyho hodně spolecenskyho chlapečka:) prozatim nejsme v Amersfoortu tak často, ale rádi vas potkame při nejbližší příležitosti..
 
Bovenaan