Mama 2 deti z Arnhemu hleda kamaradku na popovidani a obcasne vylety za kulturou

Welkom op Tsjechie.net

Het Tsjechisch Forum, in een nieuw jasje!

Pred skoro 3 lety jsme se pristehovali do Arnhemu (oba cizinci) a nejak se nam ted nedari najit si zname. V Groningenu a Almere kde jsme bydleli predtim to nebyl problem (takze asi nejsme zas takovi asocialove), porad tam jeste jezdime na navstevy (a navstevy za nami) ale preci jen je to z ruky.....
Mame 2 deti - 8 a 2 roky. Bylo by fajn mit nekoho ke komu by to bylo na pokec mene nez 100 km -: ))
 
Ahoj,
taky bych ráda s někým pokecala.Přistěhovali jsme se manželem. Já tu práci zatím nemám. Taky mám děti, ale bydlím v Eindhovenu. Blíž to není, ale auto mám a ráda bych někdy na výlet jen tak kamkoliv, nebo na výstavu. Syn tu začal chodit do AN school, je mu 10. Pocházím z Brna a manžel z Wídně. Tak se ozvi. Lenka
 
Jé to je fajn! Skoda ze jste v Eindhovenu, ale na druhou stranu - Eindhoven je skoro o 100 km bliz nez Groningen ....
Mam taky syna (8 let), chodi ted do 5 tridy holandske skoly a dceri je 1 1/2 a zacina mluvit vsemi jazyky najednou - cesky, holandsky a spanelsky, je to legrace. Ja jsem z Hradce Kralove a manzel z La Uvity - nadherna vesnicka v Andách. Poznali jsme se na univerzite v Praze.
V pondeli jedeme na podzimni prazdniny (mate je taky ted?) a pak bychom se mohly (nebo mohli, deti a manzel samozrejme take vitani) na necem domluvit. Ja to zkusim pres forum a nebo mi muzes napsat na mail j.purmova@upcmail.nl
Tak zatim. Jindra
 
Bovenaan