Kam na vylet na kole + dotaz Keukenhof

Welkom op Tsjechie.net

Het Tsjechisch Forum, in een nieuw jasje!

Dobry den, za tyden jedu na kratkou dovolenou do Holandska. Mam 3 otazky a az do dnesniho dne jsem nevedela, koho se zeptat - az jsem nastesti nasla tenhle web.

1) Budeme ubytovani v Amsterdamu. Chtela bych nekam na vylet na kolo mimo mesto. Poradite mi, kam jet v okoli Amsterdamu? Nejakou peknou projizdku na cely den, pokud mozno po cyklostezce nebo aspon nekam, kde se nebudeme motat az tolik v provozu.

2) Poradite mi i jednodenni vylet nekam vlakem nebo busem? Kam se da pohodlne dostat, kde je to pekne a to vse v ramci jednoho dne (rano odjezd z Amsterdamu, vecer navrat zpatky).

3) Nasla jsem stranky parku v Keukenhofu. Uchvatila me ta barevnost kvetin vsude mezi stromy, v ruznych obrazcich atd... ale nevim, jak to tam bude vypadat ted v srpnu. Vsude, kde jsem o Keukenhofu cetla, bylo psano, ze nejlepsi cas na navstevu je jaro, kdy kvetou tulipany. Tak proto se ptam, jestli tady nekdo nevi, jestli tam ma cenu jezdit i v lete (samozrejme neocekavam, ze by to tam nebylo pekne i tak, ale pokud to tam az zas tolik v tuto dobu nekvete, tak bych uprednostnila vylet nekam jinam...)

Moc prosim o radu. Pokud by mi nekdo z vas dokazal poradit alespon v jednom bodu z tech tri, budu moc rada!!! Radka
 
Bovenaan