Jestlize si udelate cas.....

Welkom op Tsjechie.net

Het Tsjechisch Forum, in een nieuw jasje!

Jestli ze si udelate cas na cteni nasledujicich radku, slibuji, ze skoncite s jasnejsim pohledem do budoucnosti. Tato temata nas vsechny skryte ovlivnuji kazdy den.....
ANDY ROONEY

Naucil jsem se.....
*Ze nejlepsi ucebna zivota je minulost starsiho cloveka, nez jsem ja...
*Ze kdyz jsi zamilovany, je to na Tobe videt...
*Ze staci aby jeden clovek rekl :'Citim se s Tebou dobre', abych se citil dobre...
*Ze mit dite usinajici v naruci je tim nejkrehcim krasnym pocitem na svete...
*Ze byt pratelsky a laskavy je vice nez mit pravdu...
*Ze nikdy nemuzes odmitnout darek od ditete...
*Ze vzdy jeste zbyva moznast pomodlit se za nekoho, kdyz uz nemam silu mu pomoci jinym zpusobem...
*Ze nezalezi jak vazenym jsi v zivote. Kazdy potrebuje pritele, ktery s nim dokaze delat i hlouposti...
*Ze vsichni nekdy potrebuji drzet v dlani neci ruku a srdce, ktere jim rozumi...
*Ze mala prochazka s mym otcem kolem bloku za letniho vecera, kdyz jsem byl maly, ucinila velke zazraky v okamziku, kdyz jsem dospel...
*Ze zivot je jak role toaletniho papiru. Dostanez se drive ke konci, cim rychleji se odviji...
*Ze bychom meli byt radi, kdyz nam Buh nedava vse oc ho zadame...
*Ze penize nedelaji postaveni mezi lidmi...
*Ze prave male, denni udalosti delaji zivot velkolepym...
*Ze pod tvrdou schrankou kazde osobnosti se skryva nekdo, kdo potrebuje byt ocenen a milovan...
*Ze Pan neucinil vse v jeden den. Coz me nuti k zamysleni, jestli ja bych mel...
*Ze ignorovani skutecnosti nemeni skutecnost jako takovou...
*Ze kdyz planuji jit spolecnou cestou s nekym, davam mu soucastne moznost aby mi ublizoval...
*Ze laska, ne cas, zhoji vsechny rany...
*Ze nejlehci cesta vyrust jako osobnost je obklopit se lidmi chytrejsimi nez jsem ja...
*Za kazdy, koho potkas, si zaslouzi byt pozdraven s usmevem..
*Ze neni nic sladciho nez spanek s vlastnimi detmi a citit jejich dech na tvari...
*Ze nikdo neni dokonaly, dokud se do nej nezamilujes...
*Ze zivot je tvrdy...Ale ja jsem tvrdsi...
*Ze sance nejsou nikdy straceny..., tu kterou propasnes dostane nekdo jiny...
*Ze jestlize jsi naplnen trpkosti, stesti zakotvy nekde jinde...
*Ze bych si pral rici jeste jednou otci jak ho mam rad, predtim, nez odesel...
*Ze kazdy by mel svoje slova udrzovat jamna a nezna, protoze zitra se k nemu mohou vratit...
*Ze usmev je nejlevnejsi zpusob jak zlepsit svuj vzhled...
*Ze si nemohu vybrat jak se citim, ale mohu si vybrat co stim udelam...
*Ze kdyz muj nove narozeny vnuk svira muj prst v jeho male pesti, jsem zblazneni do zivota...
*Ze kazdy by chtel zit na vrcholu, ale vsechno stesti a rust se uskutecnuje pri ceste tam...
*Ze nejlepsi je davat rady jen ve dvou pripadech, pokud si o ne pozadan nebo pri nebezpeci ohrazeni zivota...
*Ze cim mene casu musim stravit v praci, tim vice veci udelam...
 
H

Helca

Guest
Opravdu jsem si ten čas udělala.Vše to co tam stoji je pravda.Kde jsi to vyčetla nebo našla?
confused.gif
 
Dostala jsem to od svoji dobry kamaradky v cechach. Zname se od nasich 3 let.
Kde ona to vypatrala nevim, ale taky jsem v tom nasla hodne pravdy
laugh.gif
 
Bovenaan