IND rada

Welkom op Tsjechie.net

Het Tsjechisch Forum, in een nieuw jasje!

Caute,
mam slibenou od kvetna praci a tak si chi zazadat o podporu na socialce. Tam mi rekli,ze musim byt zaregistrovany na IND. Ted jsem se dival na jejich stranky a nejsem vubec z toho moudry. Nevite jake budu potrebovat dokumenty? Mohu se zapsat i osobne v Utrechtu? Dikes
 

MartinaK

Moderator


IND desk


Address for visitors



Opening hours
1. Zwolle
Zuiderzeelaan 43-51
8017 JV Zwolle
Route description:

Mon-Fri: 8.30-17.00 hours
2. Utrecht
Dienst Burgerzaken en GemeentebelastingenBuilding
Arthur van Schendelstraat 500
3511 MH Utrecht
Route description:
Mon-Fri: 9.00-17.00 hours

Extra opening:
Thu: 17.00-21.00 hours
3. Rijswijk
Sir Winston Churchilllaan 293
2288 DC Rijswijk
Route description:

Mon-Fri: 8.30-17.00 hours
4. Den Haag
Immigratiekantoor
Stadhoudersplantsoen 24
2517 JL Den Haag
Route description:

Mon-Fri: 8.00-15.30 hours
5. Rotterdam
Stadswinkel Centrum
Coolsingel 40 (entrance Doelwater)
3011 AD Rotterdam
Route description:

Mon, Tue, Wed: 8.00-16.00 hours
Thu: 8.00-13.30 hours
Fri: 8.00-20.00 hours
Sat: 10.00-12.30 hours
6. Eindhoven
Rijksverzamelgebouw "Hooghuis" Keizersgracht 5 5611 GB Eindhoven
Route description:

Mon-Fri: 8.30-17.00 hours
7. 's-Hertogenbosch
Magistratenlaan 222
5223 MA 's-Hertogenbosch
Route description:

Mon-Fri: 8.30-17.00 hours
8. Amsterdam
Orlyplein 143 – 157
1043 DV Amsterdam
Route description:

Mon-Fri: 8.30-17.00 hours
9. Hoofddorp
Mercuriusplein 1
2132 HA Hoofddorp
Route description:

Mon-Fri: 8.30-17.00 hours​
 
Tak jsem se dozvedel,ze musim mit na uctu 5000,- eur abych dostal to pitome razitko od IND. Taky to po Vas chteli? Tohle uz povazuji za sprostou sikanu,zajimalo by me jestli 5000,- eur maji na uctu i Somalci.
Jeste mi pan poradil at si pozadam podporu v Cesku. Pracoval jsem tady rok a 3 mesice a mam praci slibenou :kwaad:.
 

MartinaK

Moderator
Ja jsem se registrovala na IND pred tremi lety. Tenkrat jsem take musela dokladovat, ze mam prijem ci praci (kopii pracovni smlouvy).

Otazka je, pokud jsi jiz v NL rok pracoval, proc jsi se nenahlasil na IND jiz drive, kdyz jsi praci jeste mel. Povinnost registrace byla tenktat do 1o dnu pokud jsi mel intenci zustat v NL dele jak tri mesice.

Dale s tou podporou to neni jednoduche. A taky trva to, nez ji dostanes.
 
Nezoufej :) Jeden z těch formulářů, co Ti pošlou je i potvrzení o práci. Pokud máš práci slíbenou, tak by Ti snad budoucí zaměstnavatel mohl ten formulář potvrdit, ne? Já jsem byla na IND taky ještě před tím, než jsem byla zaměstnaná a tohle potvrzení mi stačilo. Žádný výpisy z účtu po mně nikdo nechtěl...
Tak good luck!
 
Protoze jsem tu prijel za svou pritelkyni a kdyz jsem zacal pracovat,nikdo se ani o IND tehda nezminil. To jsem po nich nic totiz nechtel,pracoval jsem a odvadel dane,tak asi takto ve zkratce...instance si tu ponekud protireci zda se.
 
Bovenaan