Chci zpet do CZ.Co potrebuji za papiry odsud?

Welkom op Tsjechie.net

Het Tsjechisch Forum, in een nieuw jasje!

Pristi tyden mi tu konci pracovni pomer a tak bych se chtela vratit zpet do CZ, ale proc se chci vratit je tech duvodu daleko vice!
Vim, ze se musim odhlasit zde na pojistovne a prihlasit opet v CZ, ale jestli k tomu urcite potrebuji formular E 104, tak to nevim.

Chtela jsem se zeptat ohledne dani- muj holandsky pritel mi tvrdi, ze pokud pracuji, tak mi to strhavaji z platu, ale zadny specielni papir mi dodnes neprisel!!!

Dekuji!
 
Pristi tyden mi tu konci pracovni pomer a tak bych se chtela vratit zpet do CZ, ale proc se chci vratit je tech duvodu daleko vice!
Vim, ze se musim odhlasit zde na pojistovne a prihlasit opet v CZ, ale jestli k tomu urcite potrebuji formular E 104, tak to nevim.

Chtela jsem se zeptat ohledne dani- muj holandsky pritel mi tvrdi, ze pokud pracuji, tak mi to strhavaji z platu, ale zadny specielni papir mi dodnes neprisel!!!

Dekuji!

E104 nepotřebuješ na české pojišťovně si to vypíší z E301 kterou musíš mít kvůly tomu aby ses mohla v čr přihlásit na úřadu práce.
Lepší je si to zařídit a vybavit tady ale z čr to jde také zase záleží z jakého města v čr pocházíš.
Hlavně vybaz´vení formuláře E301 tak i tak trvá 3-4 týdny.
O daních tady toho moc nevím.
 
odpoved

Helisko.Pises to spatne .
E 04 potrebujes .Jinak bys platila dluzne pojistne v CR.
Ja jsem se domluvila na Zdravotnim pojisteni v cechach a oni si to vyzadali a poslali.
E301 je dokument ktery se dava na pracak .Toto trva tak mesic az dva.
Je tam napsano od kdy a do kdy si pracovala NL.
A ztoho se ti vypocitava podpora u nas .
Ale jde to z minimalni ho platu v CR.
A tento dokument se schovava na duchod v cechach .
Neni pravda ze se timto dokumentem ridi na zdravotnim ,pro ne je dulezity E 104 .
Ze jsi si platila zdravotni v NL.
 
Helisko.Pises to spatne .
E 04 potrebujes .Jinak bys platila dluzne pojistne v CR.
Ja jsem se domluvila na Zdravotnim pojisteni v cechach a oni si to vyzadali a poslali.
E301 je dokument ktery se dava na pracak .Toto trva tak mesic az dva.
Je tam napsano od kdy a do kdy si pracovala NL.
A ztoho se ti vypocitava podpora u nas .
Ale jde to z minimalni ho platu v CR.
A tento dokument se schovava na duchod v cechach .
Neni pravda ze se timto dokumentem ridi na zdravotnim ,pro ne je dulezity E 104 .
Ze jsi si platila zdravotni v NL.




Jeee, diky moc holky! Budu mit snad oba dva- snad to rychle poslou!
Nevite jeste neco o danich?
Potrebuji tez najeky formular, ze jsem platila dane?
Na financaku mi rekli, ze je budu platit v zemi, v ktere pracuji, ale o zadnem formulari nemluvili!
 
Bovenaan