Au pair poblíž Amstrdamu hledá spojence :-)

Topic in 'Seznamka' gestart door KRISTINA, 25-05-2008.

1. Ahoj jsem 2 měsíce jako au pair v NL a hledám nějaké přátele...bydlím kousek od Amstrdamu a rodina není zrovna ideální. :confused:Popř. nevíte někdo o nějaké fajn rodince co hledá au pair? Klidně bych to vyměnila...

2. Ahoj Kristino,
    ja jsem tu jiz od srpna, ale nedelam jako aupair, ale jako dobrovolnik v nadaci Anny Frankove. Jestli chces, muzem pristi tyden nekam vyrazit pokecat. A nebo v osbotu behem dne, jsetli mas o vikendu volno.
    Tak dej vedet
    Anna

3. Ahoj Kristyno,
    jsem jako au-pair v Amsterdamu a znam tu holciny, ktery si pres inzerat nasli dobre rodiny. Ja primo o zadne rodine, co by hledala au-pair nevim. Ale zkus prolezt internet a dat si nejakej inzerat. Myslim, ze je tu dost rodin, ktere au-pair shaneji ;) Hodne stesti.
    Kacka

4. Ahojky!
    Nevim,jestli to je jeste aktualni.Ale ted se mi ozvali z jedne agentury co nabizi praci au pair. Ja uz o to nemam zajem nasla jsem si neco jineho,tak pokud budes mit zajem.Tak bych ti na tu agenturu mohla dat kontakt. Nasli mi nejakou rodinku v okoli Nijmegenu. Podminkou chteji ridicky prukaz,min. na pul roku a nastup od poloviny srpna.Pokud mas zajem nebo vis o nekom,kdo hleda rodinu,dej mi vedet. S pozdravem Monika

5. Hoi Kristina,
    mijn vriendin uit Tsjechië wil heel graag au pair worden in Nederland of België, kun je haar misschien wat tips geven,
    ze heet Jana en komt uit Straznice, ik uit Oostzaan.
    Haar e-mail is Mabel.Kaluzova@seznam.cz
    groetjes van Brenda

6. Ahoj Krysti, bydlim kousek od tebe (Krommenie), tak se nekdy muzes stavit na kafe. O zadne rodine, co by shanela au-pair bohuzel nevim, ale vzdycky je prima popovidat v rodne reci :yess:

Deel deze pagina