Au pair poblíž Amstrdamu hledá spojence :-)

Welkom op Tsjechie.net

Het Tsjechisch Forum, in een nieuw jasje!

Ahoj jsem 2 měsíce jako au pair v NL a hledám nějaké přátele...bydlím kousek od Amstrdamu a rodina není zrovna ideální. :confused:Popř. nevíte někdo o nějaké fajn rodince co hledá au pair? Klidně bych to vyměnila...
 
Ahoj Kristino,
ja jsem tu jiz od srpna, ale nedelam jako aupair, ale jako dobrovolnik v nadaci Anny Frankove. Jestli chces, muzem pristi tyden nekam vyrazit pokecat. A nebo v osbotu behem dne, jsetli mas o vikendu volno.
Tak dej vedet
Anna
 
Ahoj Kristyno,
jsem jako au-pair v Amsterdamu a znam tu holciny, ktery si pres inzerat nasli dobre rodiny. Ja primo o zadne rodine, co by hledala au-pair nevim. Ale zkus prolezt internet a dat si nejakej inzerat. Myslim, ze je tu dost rodin, ktere au-pair shaneji ;) Hodne stesti.
Kacka
 
Ahoj jsem 2 měsíce jako au pair v NL a hledám nějaké přátele...bydlím kousek od Amstrdamu a rodina není zrovna ideální. :confused:Popř. nevíte někdo o nějaké fajn rodince co hledá au pair? Klidně bych to vyměnila...


Ahojky!
Nevim,jestli to je jeste aktualni.Ale ted se mi ozvali z jedne agentury co nabizi praci au pair. Ja uz o to nemam zajem nasla jsem si neco jineho,tak pokud budes mit zajem.Tak bych ti na tu agenturu mohla dat kontakt. Nasli mi nejakou rodinku v okoli Nijmegenu. Podminkou chteji ridicky prukaz,min. na pul roku a nastup od poloviny srpna.Pokud mas zajem nebo vis o nekom,kdo hleda rodinu,dej mi vedet. S pozdravem Monika
 
Ahoj jsem 2 měsíce jako au pair v NL a hledám nějaké přátele...bydlím kousek od Amstrdamu a rodina není zrovna ideální. :confused:Popř. nevíte někdo o nějaké fajn rodince co hledá au pair? Klidně bych to vyměnila...

Ahoj Krysti, bydlim kousek od tebe (Krommenie), tak se nekdy muzes stavit na kafe. O zadne rodine, co by shanela au-pair bohuzel nevim, ale vzdycky je prima popovidat v rodne reci :yess:
 
Bovenaan