Amsterdam, najdu nekoho ?

Topic in 'Seznamka' gestart door d.vojtech, 06-06-2010.

1. ahojky,pracuju v amsterdamu,v hotelu schiphol a jsem jediny cech tady v grupe... je to frustrujici.. je tu skupinka polaku,litevcu atd..vsichni se mezi sebou bavi po svym,nebo anglicky a me moje materstina tezce chybi..clovek se proste tolik nevykeca ;] ozve se mi prosim nekdo... .? * mockrat diky. Daniel [22]

2. Vendula

Vendula Actief Lid

Het wapen van Londen

Ahoj,

v Amsterdamu na Amstel 14 je ceska hospoda - Het Wapen van Londen / U Josefa, tam si urcite cesky pokecas. Jinak si hlidej forum, obcas se delaji ceske srazy.

3. ..

no a co ty? ty jsi prece taky v a-damu ne ? zajdes na pivo ;]

4. Vendula

Vendula Actief Lid

Zatím se nechystáme, nemáme s mužem tolik času, ale až bude nějaký sraz tak se tam s tebou možná potkáme.

5. Ahoj chtěla sem se jen zeptat jestli se dá v Amstru žít jen s angličtinou bez znalosti holandštiny,sou v marketech anglické názvy?Četla jsem že v kinách jsou filmy anglicky je to pravda?...díky moc

6. Ahoj nehledají u vás v hotelu někoho?pokojskou či něco,....chtěla bych dělat něco s kytkama ale zatím mám jen nabídku do skleníku se zeleninou.-)..sem vyučená prodavačka květin díky moc

7. MartinaK

MartinaK Moderator

Tak pro kyticky a pripadnou praci podej sve CV na Floru Holland. Tam pracuji i cizinci s anglictinou. Hodne stesti a dej vedet!

8. Děkuju hned tam napíšu

Už jsem tam napsala tak uvidím moc děkuji.A kdybys věděla o čemkoliv (s vyjímkou číšnic a recepčních) v Amstru budu jestě víc vděčná :Dsamozřejmě bych ti pak nějak vynahradila to že se se mnou vůbec zabýváš.....třeba dovést něco českého....prostě chci co nejdřív odjet sem tu už půl roku a už začínám mít na vše averzi

9. MartinaK

MartinaK Moderator

Pri Tvem oboru bych se zamerila na kvetinarske firmy. Vim o Bakker v Hillegom, ci firmy co bali a expeduji kvetiny do sveta - JUB a dalsi. Zagoogluj a posilej CV.

Vozit z Cech mi nic nemusis, jsme tu na Forum... vitej! :top:

10. Díky moc...už se nemůžu dočkat až se budu procházet v jistých uličkách jelikož mi schází anglické sekáče a Brighton kde si každej hleděl svýho a přitom pomoh kde moh s úsměvem na tváři

Deel deze pagina