Amsterdam, najdu nekoho ?

Welkom op Tsjechie.net

Het Tsjechisch Forum, in een nieuw jasje!

ahojky,pracuju v amsterdamu,v hotelu schiphol a jsem jediny cech tady v grupe... je to frustrujici.. je tu skupinka polaku,litevcu atd..vsichni se mezi sebou bavi po svym,nebo anglicky a me moje materstina tezce chybi..clovek se proste tolik nevykeca ;] ozve se mi prosim nekdo... .? * mockrat diky. Daniel [22]
 

Vendula

Actief Lid
Het wapen van Londen

Ahoj,

v Amsterdamu na Amstel 14 je ceska hospoda - Het Wapen van Londen / U Josefa, tam si urcite cesky pokecas. Jinak si hlidej forum, obcas se delaji ceske srazy.
 
Ahoj chtěla sem se jen zeptat jestli se dá v Amstru žít jen s angličtinou bez znalosti holandštiny,sou v marketech anglické názvy?Četla jsem že v kinách jsou filmy anglicky je to pravda?...díky moc
 
Ahoj nehledají u vás v hotelu někoho?pokojskou či něco,....chtěla bych dělat něco s kytkama ale zatím mám jen nabídku do skleníku se zeleninou.-)..sem vyučená prodavačka květin díky moc
 
Děkuju hned tam napíšu

Tak pro kyticky a pripadnou praci podej sve CV na Floru Holland. Tam pracuji i cizinci s anglictinou. Hodne stesti a dej vedet!

Už jsem tam napsala tak uvidím moc děkuji.A kdybys věděla o čemkoliv (s vyjímkou číšnic a recepčních) v Amstru budu jestě víc vděčná :Dsamozřejmě bych ti pak nějak vynahradila to že se se mnou vůbec zabýváš.....třeba dovést něco českého....prostě chci co nejdřív odjet sem tu už půl roku a už začínám mít na vše averzi
 

MartinaK

Moderator
Pri Tvem oboru bych se zamerila na kvetinarske firmy. Vim o Bakker v Hillegom, ci firmy co bali a expeduji kvetiny do sveta - JUB a dalsi. Zagoogluj a posilej CV.

Vozit z Cech mi nic nemusis, jsme tu na Forum... vitej! :top:
 
Díky moc...už se nemůžu dočkat až se budu procházet v jistých uličkách jelikož mi schází anglické sekáče a Brighton kde si každej hleděl svýho a přitom pomoh kde moh s úsměvem na tváři
 
Bovenaan