Vrátit se do Čech a nechat tu přítele?

Welkom op Tsjechie.net

Het Tsjechisch Forum, in een nieuw jasje!

ahojky.jestli to je na me..tak ne nemame deti].ja bych chtela,manzel taky.ale ted to bohuzel nejde z financni stranky.je mi 32 let ,nemam deti a bojim se i toho kdyz se vratim do cr.tak je mi kolik mi je let.musela bych hledat noveho chlapa a abych vubec jeste deti mela.v dnesni dobe.vsichni vime jak to je.plno zen ani deti mit nemuze.ja jsem jetse nikdy ani nezkousela jestli muzu otehotnet a sama mam mensi gynekol.problemy.vim ze se bojim mozna predcasne.ale kdyby mi bylo 20 tak tohle neresim:)..
 
Myslim, ze vubec neni pozde se vratit. Kdybys mela deti, bylo by to slozitejsi. A proc bys musela hned hledat noveho chlapa? Spis bych hledala praci, to ostatni pak prijde samo.
Me samotnou moc mrzi, ze jsem se nevratila, tvrdnu tu uz pres 20 let a nic moc. V Cechach mam mamu, ktera by me potrebovala, je ji 70 let a je nemocna. Tak ji ani nemuzu pomoct. Kdyz jsem odesla do Holandska, tak jsem o takovych vecech vubec nepremyslela a ted uz je pozde. Mozna se stejne budu muset na nejaky cas vratit, abych se mohla postarat o mamu a pak nebudu mit zadny prijem.
Rozvaz to dobre. Vsude dobre, doma nejlip!!!
 
Bovenaan