Seznamka: Hledám kamarádku nebo kamaráda

Welkom op Tsjechie.net

Het Tsjechisch Forum, in een nieuw jasje!

Ahoj,hledám kámošku na pokec ,kavčo atd. v okolí Goudy
Ahoj Petro, ja byvam v Alphen aan den Rijn. Este hledas kamosku? Ahoj, Jana
Ja bydlim v Holandsku 4 roky. Musela jsem si tady obnovit profil, uz jsem tu dlouho nebyla a take jsem se vdala, takze mam jine prijmeni. V breznu jsme se prestehovali do Lisse, take bych si obcas chtela poklabosit cesky.
Pokud jste nekdo v okoli, rada se sejdu.
Ahoj Majo, ja byvam v Alphen aan den Rijn. Este hledas kamosku na kavu? Ahoj, Jana
 
Ahoj všem, hledám budoucí známé :)... v létě se chystám překročit přes Holandské hranice, nemáte někdo nějaké rady do začátku? Sice je to ještě daleko, ale již jsem značně nervozní :).... Poprvdě, ani nevím kde přesně budu bydlet :D... To má na starosti přítel, ale zkusila bych to vyzjistit :)... kdyby to mel nekdo blizko :)... predem vsem dekuji :)
 
Ahoj, ja dostala pred chvili mail se zpravou z fora, tak sem hned jukam. Ja tu bydlim uz skoro 30 let, takze pokud mas otazky, klidne se ptej. Bydlela jsem 15 let v Amsterdam a ted bydlim v Hoofddorp, asi 15 km od Amsterdam. A zacatkem leta jsem na 14 dni v Praze:ja: .............
Zdravi Marcela
 
Ahoj tak to se určitě ptát budu :)... asi určitě co všechno musím za dokumenty do začátku :D to je asi to co me tizi nejvic :).. abych si stihla vsechno obehat :)...

Pak by me zajimalo, jak je to s hledáním práce?? abych nebyla závislá na přítelovi :)
 
Ja byt tebou, tak bych se zeptala na NL ambasade v Cesku, tam dostanes tu nejpresnejsi informaci. Ja tu ziju uz dlouho a myslim, ze se toho hodne zmenilo od doby EU. Zalezi taky na tom, jestli tu chces pobyvat trvale nebo dosacne. A co se tyce zamestnani, zalezi samozrejme na tvem vzdelani, jestli mluvis aspon trochu holandsky nebo aspon anglicky/nemecky a samozrejme na veku!!! Cim starsi - tim mensi sance.
Muzu se zeptat, co te sem privadi??? A pritel Cech nebo Holandan?
 
Pritel Cech, prave on, ziskal zamestnani v Holandsku a po dlouhem dialogu jsme se rozhodli odjet oba, pro me je to urcite zkusenost. Tak to abych se zacal pilne ucit aspon tu aj, tip s ambasadou je dobry, urcite se tam zastavim :), zatim asi by jsme zustali docasne min na rok a pak se uvidi :)... Jak je to v Holandsku se psi? jednoho mame a radi bychom ho urcite chteli vzit sebou
 
Bovenaan