Veldhoven/Eindhoven

Welkom op Tsjechie.net

Het Tsjechisch Forum, in een nieuw jasje!

PIP!
Mrknout se muzu, ale jelikoz nemam auto (ani ridicak) - nevidim to nadejne! Urcite bych mohla jet vlakem, jenze jsem lina, placha a ztratila bych se! :D Mam spoustu vymluv a argumentu, chci a potrebuju nekoho (nejdal) v Eindhovenu! :(
STOP!
 
Vim o tom, hledala jsem i tady, ale jeste se tu moc neorientuju, vyhlasila jsem patrani i na dalsich kanalech, bez vysledku! :( Jedine, ze si prilepim cedulku na celo a vyrazim nekam do viru malomesta (velkomesta)! :D

Prsk! :D
 
Ivko, kdybys na ten sraz do Bredy chtěla a byla schopná se dopravit vlakem do Den Bosch, tak bych tě nabrala autem a do Bredy dovezla. Bydlím v Den Bosch, na ten sraz se chystám, pojedu určitě autem, tak to není problém.
A jinak do Veldhovenu/Eindhovenu můžu dorazit někdy taky, jsem doma na mateřské (i když tady se to nenosí, tak já prostě jsem) s ročním prckem, tak času mám relativně dost a ráda pokecám česky. Jen prostě případná aktivita se musí přizpůsobit tomu, že budu mít s sebou jedno velmi akční chodící dítě :D
 
To je pravda. Znám tu několik co se nechtěj družit. Časem se kontakty ale najdou sami, kolikrát sme někoho potkali v obchodě nebo podobně. Já sem momentálně v Praze, ale ségra(20) s máti sou v Eindhovenu, takže pokud máš zájem můžu tě přepojit.
 
Piskovec: Dekuju za nabidku, popremyslim o tom a dam ti urcite echo, mozna tam dorazim po vlastni ose, ale nekdy te muzu navstivit v Den Boschi, mam relativne dost volnyho casu a neni problem, aby's dorazila i s prckem zamnou! :) Bylo by to fajn, bydlim s ceskonizozemskou rodinou (mum ceska), jsou tu tri trpaslici (nejmladsi ooslavil rok v zari).
 
Ivko, tak něco domluvíme, já se družím ráda:D. Pošli mi kdyžtak zprávou nějaký kontakt na sebe (třeba mail), ať se nemusíme dohadovat tady veřejně a něco naplánujem. Já jsem pro všema deseti.
 
To je pravda. Znám tu několik co se nechtěj družit. Časem se kontakty ale najdou sami, kolikrát sme někoho potkali v obchodě nebo podobně. Já sem momentálně v Praze, ale ségra(20) s máti sou v Eindhovenu, takže pokud máš zájem můžu tě přepojit.
To mas kdekoliv na svete, vzdy se najde nekdo, kdo se chce distancovat od krajanu, ale na druhou strajnu, pro me je to nejjednodussi zpusob, jak si najit novy pratele (ne, ze bych vylozene nutne potrebovala jen cesky/slovensky kamarady). Casem, casem, potrebuju co nejdriv, abych se nezblaznila, clovek potrebuje taky neco jinyho nez slyset zvuk ctyr sten a vlastni dech! :) Klidne prepojit muzes, budu rada .. Ty se vracis do NL? :)
 
To mas kdekoliv na svete, vzdy se najde nekdo, kdo se chce distancovat od krajanu, ale na druhou strajnu, pro me je to nejjednodussi zpusob, jak si najit novy pratele (ne, ze bych vylozene nutne potrebovala jen cesky/slovensky kamarady). Casem, casem, potrebuju co nejdriv, abych se nezblaznila, clovek potrebuje taky neco jinyho nez slyset zvuk ctyr sten a vlastni dech! :) Klidne prepojit muzes, budu rada .. Ty se vracis do NL? :)
Poslal sem ti PM s kontaktem.
Jinak já se do NL prozatím nevracím, v Praze sem teď na praxi.
 
Bovenaan