Cesi v Brede a okoli

Welkom op Tsjechie.net

Het Tsjechisch Forum, in een nieuw jasje!

Ahoj .
Je to už delší dobu co jsem se tu registrovala ale zatím jsem jen tak přečítala kdo kde co píše. Ráda bych se seznámila s lidičkama co jim tady v Nizozemsku chybí ta naše česká nátura. Bydlím v okolí Bredy tak že komu se te nezdá daleko nevahejte a pište. Jo mimochodem máte taky plnej mrazák českýho cheba...?
 

wind

Guest
Cau krajanko a skoro sousedko, ja jsem se teprve dnes dozvedel o tomto foru a to jsem v NL uz vic nez rok...Ja jsem od Bredy vzdalen podle satelitni navigace 86.7 km, coz vzhledem k tomu, ze jsem doposud nevidel a neslysel o jinem krajanu v NL, se mi zda co by sutrem dohodil...Takze rad bych nekam na poharek pokecat tam u vas klidne rad zasel...Jsem naprosto pohodovy Jihomoravak, 31 letokruhu. Cau, Radim (CESKY CHLEBA NEMAM, ALE ASI 2 TUNY CES. KAFE)
 
Tsjechen in en om Breda

Ik ben op op zoek naar Tsjechische mensen die in Breda en omgeving wonen. Ik ben tsjechische en woon ca. 3 jaar in samen met mijn Nederlandse vriend in Breda. Alhoewel ik mijn leventje hier aardig opgebouwd heb, mis ik toch het contact met tjechische mensen in Nederland.
Als je in de buurt woont en het leuk vind, kunnen we misschien in contact komen


Groeten
Martina
 
ahoj

Diky za zpravu. Ja se jmenuju Martina, je mi 34 let, zatim zadny deti a v Brede bydlim skoro 2.5 roku. V Cechach jsem bydlela na severu v Litvinove. Ty bydlis stale v Pardubicich nebo u pritele v Brede?
 
ahoj holky

Ik ben ook Tsjechische en woon in Oisterwijk, neerbij Tilburg. Ik zou het ook heel leuk vinden om in contact met CZ mensen te komen. Ik kom oorspronkelijk uit Litomysl.
Radka Koch-Hartmanova
 
Diky za zpravu. Ja se jmenuju Martina, je mi 34 let, zatim zadny deti a v Brede bydlim skoro 2.5 roku. V Cechach jsem bydlela na severu v Litvinove. Ty bydlis stale v Pardubicich nebo u pritele v Brede?


Ahojky studuji v Olomouci prava druhym rokem, jinak stale bydlim v Pardubicich,ale s pritelem planujem,ze by bydlel dva roky v Cechach, dodelala bych skolu a pak planujem pobyt nejaky cas v Holandsku a pak Francie,ale zatim to jsou jen plany. A jak se Ti libi Breda? Mne moc.... A jsi vdana? Budu travit prazdniny v Brede....tak se muze treba i videt,hm? :)
 
Ik ben ook Tsjechische en woon in Oisterwijk, neerbij Tilburg. Ik zou het ook heel leuk vinden om in contact met CZ mensen te komen. Ik kom oorspronkelijk uit Litomysl.
Radka Koch-Hartmanova
Ahoj, ;) zrovna dnes jsem byla v Oisterwijku pro materialy ke zkoušce. občas se tam dostanu pracovně. tak pokud máš zájem mužeme se někdy sejít. V Litomyšli mám spokužačku Je to Keramička pracuje v tamním dětském domě a dělá kurzy keramiky. říkaly jsme jí Veverka. tak zatím
Šaras
 
Ahoj .
Je to už delší dobu co jsem se tu registrovala ale zatím jsem jen tak přečítala kdo kde co píše. Ráda bych se seznámila s lidičkama co jim tady v Nizozemsku chybí ta naše česká nátura. Bydlím v okolí Bredy tak že komu se te nezdá daleko nevahejte a pište. Jo mimochodem máte taky plnej mrazák českýho cheba...?
Ahoj bydlim v dordrechte a moc lidi tady neznam myslim z ceskou naturou rad bych zasel nekde posedet popovidsi a tak a stim chlebem to sme dostala petr . www.klicitel@seznam.cz
 
Diky za zpravu. Ja se jmenuju Martina, je mi 34 let, zatim zadny deti a v Brede bydlim skoro 2.5 roku. V Cechach jsem bydlela na severu v Litvinove. Ty bydlis stale v Pardubicich nebo u pritele v Brede?

Ahojky,já jsem Mája, 24 let, bydlím tady 2 měsíce, jinak pocházím kousek od Tebe.Z Bíliny. Litvínov znám dobře,mám tam příbuzné a kamarády. Jinak teď žiju v Sassenheimu. Je to dále od Bredy,ale potěšilo me,že jsem našla severočecha:)
 
Bovenaan