den Haag a okoli-sel by nekdo pokecat, chybi mi cestina a rad bych tu nekoho poznal:D

Welkom op Tsjechie.net

Het Tsjechisch Forum, in een nieuw jasje!

Ahoj Zbynku,
sice nejsem v Den Haggu, ale pristi vikend se chystame v sobotu do cesky hospody U Svejka v Amstru s par cechama, tak se muzes pridat, co ty na to???
Zaneta


ahoj,

to bylo fajn. Cekam navstevu z Cech takze asi pojedem stejne do Amstru na cumendu, pac se tam narozdil od den Haagu neco deje:D

Tak prosim pisni kdy a jak a zkusim se dostavit:-)A to tam bude i cesky pivko co!?Uz me totiz nebavi ani belgicky Heffe, ktery se mi zdalo ze zacatku oproti ostatnim trochu obstojne kvality:D
Zatim ahoj z
 

Svetrik

Donateur
Ahoj Zbynku,
sice nejsem v Den Haggu, ale pristi vikend se chystame v sobotu do cesky hospody U Svejka v Amstru s par cechama, tak se muzes pridat, co ty na to???
Zaneta

Ahoj Jeanettko,

pokud vim, tak U Svejka je uz par let zavreny ;o(. Mame tu utulny cesky bar U Josefa (Amstel 14), kde je tocena Plzen a lahvovy Gambac a Krusovice, ale s tim Svejkem nevim nevim. Kazdopadne jestli mam spatne informace, budu rad a ke Svejkovi se pri nejblizsi mozne prilezitosit podivam ...

Svetrik
 
Ahoj Jeanettko,

pokud vim, tak U Svejka je uz par let zavreny ;o(. Mame tu utulny cesky bar U Josefa (Amstel 14), kde je tocena Plzen a lahvovy Gambac a Krusovice, ale s tim Svejkem nevim nevim. Kazdopadne jestli mam spatne informace, budu rad a ke Svejkovi se pri nejblizsi mozne prilezitosit podivam ...

Svetrik

Ahojky Svetriku,
tak to predpokladam, ze jsem to spis ja, kdo ma spatny info:-[ Ale neva, tak pujdem k Josefovi:-]
Pridas se?
Zaneta
 
Bovenaan