Žiji v Zeelandu a hledám přátele na kontakt, dopisování

Welkom op Tsjechie.net

Het Tsjechisch Forum, in een nieuw jasje!

Ahoj Katko.Jmenuji se Robert a ziju v Dordrechtu,to neni zas tak daleko od tveho bydliste.Take jsem zjistil ze s cechama je tady problem.Budu rad kdyz napises.Preji pekny vecer.
 
Moc vás vsechny zdravim Uz 4 rokem ziju v Holandsku a jeste jsem tady nenarazila na nikoho z Cech. Je to asi tim ze ziju v Zeelandu. Najde se nekdo, kdo by si s mnou chtel psat? :denk:
Tak to jsme na tom podobne.Ja ziju s pritelkyni a brachou ve Vianenu(UTRECHT) a taky hledame kontakt na cechy v nl.Tak dej o sobe vedet a o vikendu se muzeme vsichni sejit,pokud budes chtit?Zatim ahoj.

aho<j katko ja bydlim uz dlouho v beverwijku to je dost daleko od tebe ale byla bych rada kdyz napises ahoj jarka
Do Bevewijku jezdime cato na bazaar.Je to tam docela v pohode.Ozvi se taky.

Ahoj Katko.Jmenuji se Robert a ziju v Dordrechtu,to neni zas tak daleko od tveho bydliste.Take jsem zjistil ze s cechama je tady problem.Budu rad kdyz napises.Preji pekny vecer.
Do Dordrechtu jezdim kazde rano a odpoledne,kdyz vyzvedavam lidi z prace,pak jedu do Capelle a/d Ijsel pro dalsi a domu do Vianenu.
 
Nas bylo 12,ale postupne se to bud vracelo domu nebo stehovalo do Rotterdamu.Ted je nas pohromade 5.A v praci jsme taky spolu,takze pohoda.
Tak jsem se k tomu konecne dostal a pisu:my taky delame spolu ikdyz cas od casu se jezdi do ruznych firem,jako vykladat kontejnery s hrackama apod.Ja ted momentalne delam pro sefa ridice a rozvazim lidi po firmach do prace a z prace.Vcelku to jde.Sef je pohodovej,ale ma rad ve vsem poradek.Kazdou chvily jsem v ruznych mestech jako Dordrecht ,Rotterdam,Den Haag,Alphen a/d Rijn,Gouda ad.Je to nekdy zaprah,ale nestezuji si.Ta firma,co ma sef tak zamestnava lidi prevazne v masokombinatech,ale ma i jine kontakty na firmy,protoze ma uitzendbureau.Bydleni je v pohode.:wow:
 
Bovenaan