Nějací češi v okolí Herbayum?

Welkom op Tsjechie.net

Het Tsjechisch Forum, in een nieuw jasje!

Ahoj Miso,odkud pochazis?ja bydlim uz 15 let v Belgii a mnoho cechu jsem jeste nepoznala.V Cechach je dobre a do Belgie se nezenou.Preji hodne uspechu v hledani.Kdybych bydlela bliz,hned bych se stebou spojila.Ahoj Dasa
 
Ahoj Daso.Diky za odpoved .Ja pochazim z jizni moravy kousek od Slavonic ,tady jsme asi trosku zabloudily .jsme na severu Holanska a docela drsny ....no chteli jsme to poznat jak se tady zije .My radi cestujeme taky jsme bydleli nakou dobu v Anglii.A jak se zije v Belgii nestyska se ti po cesku .Mej se hezky Misa
 
Ahoj Miso,
neves hlavu, bude lip. Taky jsem jukla do mapy, no a my se chystame za 2 tydny na dva dny na ostrov Texel, to je tam u vas.
A co tady delate? A jak dlouho planujete zustat?
 
Ahoj Miso,to vis,ze se mi styska.A cim jsem tu dele,tim je to snad horsi.Pochazim z Krusnych hor,stale v prirode a to sec neda s Belgii srovnat.Ale i tady jsem si zamilovala krasna mista.A prirodu mam tak trosku kazdy den,pracuji mezi kytickama.Jak jste se rozhodli zustat v Holandsku?Je to jen docasne? Pa Dasa
 
Ahoj Miso,to vis,ze se mi styska.A cim jsem tu dele,tim je to snad horsi.Pochazim z Krusnych hor,stale v prirode a to sec neda s Belgii srovnat.Ale i tady jsem si zamilovala krasna mista.A prirodu mam tak trosku kazdy den,pracuji mezi kytickama.Jak jste se rozhodli zustat v Holandsku?Je to jen docasne? Pa Dasa
Ahoj, ja jsem taky z krusnych hor- z Kraslic. Odkud ty? A co tady delas s kytickama?
 
Bovenaan