hledam cesky mluvici slecnu/pani na hlidani

Welkom op Tsjechie.net

Het Tsjechisch Forum, in een nieuw jasje!

Pro ctyrletou Lenku, ktera s maminkou odmita mluvit cesky (prestoze to umi!), hledam ceskou slecnu nebo pani na hlidani. Bydlime v Bergschenhoeku (blizko Rotterdamu), a protoze Lenka chodi do skoly, bylo by hlidani treba pravidelne ve stredu odpoledne (12.00-18.00) a semtam po vecerech, podle domluvy. Predem dekuji za reakce!
 
Pro ctyrletou Lenku, ktera s maminkou odmita mluvit cesky (prestoze to umi!), hledam ceskou slecnu nebo pani na hlidani. Bydlime v Bergschenhoeku (blizko Rotterdamu), a protoze Lenka chodi do skoly, bylo by hlidani treba pravidelne ve stredu odpoledne (12.00-18.00) a semtam po vecerech, podle domluvy. Predem dekuji za reakce!

Ahoj, doufam, ze se ti nekdo ozve, tady je Cesek hodne, ja osobne bohuzel nikoho neznam. Jenom mi neni jasne, jestli bude holcicka ochotna mluvit s aupairkou cesky, kdyz s tebou mluvit nechce:confused: Hodne stesti!
 
Ahoj Klarko, diky za reakci. Moje dcera ve svych ctyrech letech dobre chape, ze se s cestinou nemusi namahat, protoze maminka rozumi holandsky. Takze napr. na moje otazky v cestine odpovida holandsky. Kdyz tu parkrat mela pujcenou aupairku, ktera holandsky nemluvila, donutilo ji to v cestine komunikovat.
 
Bovenaan