Registreren
Voorpagina - Forums - Fotogalerij - FAQ - Vakantiehuizen
Agenda Ledenlijst FAQ Zoeken Berichten van vandaag Alle berichten als gelezen markeren

Terug   het Tsjechisch Forum - Toerisme - Accommodaties - Oost Bohemen
Vakantiehuis in Nachod

Vakantiehuis in Nachod

Antwoord

 
Onderwerp-opties In onderwerp zoeken Weergave
Oud 17-01-08, 18:20   #1
soesje
Nieuw Lid
 
soesje's avatar
 
Lid sinds: jan 2006
Nationaliteit:
Woonplaats: Uden/Náchod
Berichten: 14
Vakantiehuis in Nachod

Zin in wandelen, mountainbiken of zwemmen in je vakantie, je hond misschien mee?
Kampvuurtje stoken? Kortom, vakantiegangers met/zonder kinderen: opgelet!

Ons huis geschikt voor 6-8 personen, ligt in een bosrijke omgeving. Door de grote hoogteverschillen is het gebied uitermate geschikt voor mountainbiken en wandelaars die wel van een flinke wandeling houden.
Maar ook gezinnen met kinderen zullen hier een prettige vakantietijd kunnen doorbrengen met op zeer korte afstand een groot meer waar gezwommen kan worden en het grote openluchtzwembad in de nabijgelegen stad zal zeer in trek zijn op warme dagen. In de grote tuin is het heerlijk vertoeven met kampvuurmogelijkheden. Regenachtig weer? Ook binnen in huis is er vermaak te vinden door de aanwezigheid van spelletjes, hopen stripboeken, DVD's, etc.
In de mooie omgeving is veel te doen. Bij reservering ontvang je een infomap met toeristische tips.

Nieuwsgierig geworden? Kijk op www.uwvakantieintsjechie.nl. Maar let op! Je loopt het risico net zo enthousiast te worden over dit huis en de omgeving als wij.
soesje is offline   Bericht citeren in antwoord
Antwoord


Onderwerp-opties In onderwerp zoeken
In onderwerp zoeken:

Geavanceerd zoeken
Weergave



Nederlands Cesky English Deutch

© 2007 Tsjechie.net - Forum: vbulletin- Weather: In-pocasi.eu - Stats: Opentracker.net - SEO by vBSEO 3.0.0 - RSS Feed