het Tsjechisch Forum
Voorpagina - Forums - Fotogalerij - FAQ - Registreren
Registreren FAQ Ledenlijst Agenda Zoeken Berichten van vandaag Alle berichten als gelezen markeren



Antwoord
 
Onderwerp-opties
Oud 30-06-06, 10:24   #121
Actief Lid
 
Lid sinds: mrt 2004
Nationaliteit:
Woonplaats: Praag
Berichten: 481
Wat leuk dat je opa geworden bent Jaap Chip! Hartelijk gefeliciteerd! Ik ben ook blij te horen dat het goed is met oom Jaap. Als het goed is krijgt hij vandaag een pakket grote foto's van ons met de post, dan heeft hij een leuke herinnering. Iva zei dat ze hem bij vertrek ook een cd-rom met foto's mee zou geven, omdat het geen doen is om alles per mail te sturen. Dus heb jij ook vast wat om naar uit te kijken.
__________________
www.fikejs.cz
Lisa F. is offline   Bericht citeren in antwoord
Oud 30-06-06, 22:35   #122
Legende
 
Freddy2005's avatar
 
Lid sinds: feb 2005 Forum donateur
Nationaliteit:
Woonplaats: Brugge
Berichten: 6437
Van harte gefeliciteerd Jaap en familie met de flinke spruit. Hopelijk wordt dit voor oom Jaap geen reden om zijn verblijf bij Mila op te geven en kan hij rustig zijn geplande verblijf ginder afmaken.
Freddy2005 is offline   Bericht citeren in antwoord
Oud 01-07-06, 13:38   #123
Actief Lid
 
jol@nda's avatar
 
Lid sinds: jun 2005
Nationaliteit:
Woonplaats: Best
Berichten: 277
Van harte Chip met het feit dat je opa bent geworden. Ook de hartelijke felicitaties aan het gezinnetje van je dochter! Geniet ervan!
Fijn dat oom Jaap zich weer wat beter voelt!
jol@nda is offline   Bericht citeren in antwoord
Oud 01-07-06, 16:05   #124
VIP Lid
 
Elly's avatar
 
Lid sinds: jul 2004 Forum donateur
Nationaliteit:
Woonplaats: Huizen
Berichten: 777
Ook namens ons van harte Opa Chip!
Elly is offline   Bericht citeren in antwoord
Oud 01-07-06, 19:23   #125
Actief Lid
 
loek's avatar
 
Lid sinds: jun 2004
Nationaliteit:
Woonplaats: rosmalen
Berichten: 327
Proficiat Jaap!
Eerste reis van de 'spruit' naar Tsjechië, naar de familie van Mila?
loek is offline   Bericht citeren in antwoord
Oud 18-07-06, 11:42   #126
Actief Lid
 
jol@nda's avatar
 
Lid sinds: jun 2005
Nationaliteit:
Woonplaats: Best
Berichten: 277
Jaap, waar ben je?
En hoe gaat het met Oom Jaap en kleinzoon Thijn?
jol@nda is offline   Bericht citeren in antwoord
Oud 19-07-06, 16:17   #127
Volwaardig Lid
 
Chip's avatar
 
Lid sinds: mrt 2006 Forum donateur
Nationaliteit:
Berichten: 68
Hoi Jol@nda en de andere fans van Oom Jaap ,

Toeval bestaat niet! Ik kan je vragen heel actueel beantwoorden.

Oom Jaap: Het gaat goed met hem. Hij heeft het nog steeds erg goed naar zijn zin. Hij krijgt alleen wel erg heimwee naar huis, naar ons. Zijn gezondheid gaat prima. Hij is voor controle naar het ziekenhuis geweest en alles is weer oké. Het enige wat hij erg jammer vindt is dat hij bijna niet kan lopen. Hij krijgt het dan benauwd. Komt denk ik ook door de hoge temperatuur en de klimmende straten. Aan aandacht en verwennerij heeft hij geen gebrek. "ik heb de hele kersenboom leeg gegeten" vertelde hij lachend. Maar ja.... de tijd zit er bijna op. Hij ziet nu al een beetje tegen de terugreis op en of het allemaal soepel zal gaan. Maar dat komt vast wel goed. Ik ga maandag weer met de KLM bellen om er zeker van te zijn dat hij in en uit het vliegtuig geholpen wordt in Praag en Amsterdam.

Thijn: Met mijn kleinzoon Thijn gaat het even iets minder goed. Hij is maandag met spoed opgenomen in het ziekenhuis. Gisteren is hij per ambulance vervoerd naar het kinderziekenhuis Juliana in Den Haag. Hij blijkt een afsluiting te hebben van zijn maag naar zijn darmen. Op dit moment ( woensdag 16.12uur) wordt hij geopereerd.
Het schijnt een eenvoudige operatie te zijn, maar wij zijn erg geschrokken... zo'n jochie van 3 weken oud.:snik: Vanavond weten we of alles goed is gegaan. Verder even geen nieuws.

Hartelijke groeten van Oom Jaap en mij.
Chip is offline   Bericht citeren in antwoord
Oud 19-07-06, 17:29   #128
Actief Lid
 
jol@nda's avatar
 
Lid sinds: jun 2005
Nationaliteit:
Woonplaats: Best
Berichten: 277
Jee, dat is schrikken zeg. Zo'n klein hummeltje en dan al een operatie. Hopelijk kun je ons van de week melden dat alles goed gaat met Thijn.
Veel Sterkte!

Fijn dat het nog steeds goed gaat met oom Jaap. Ik geloof best dat hij wat moeite heeft met het warme weer. Dat hij heimwee heeft naar jullie kan ik me wel voorstellen. Volgens mij kan hij geen betere neef hebben!!!
jol@nda is offline   Bericht citeren in antwoord
Oud 19-07-06, 19:10   #129
Volwaardig Lid
 
Lid sinds: apr 2005
Nationaliteit:
Woonplaats: bleiswijk
Berichten: 92
jeminee dat was vast even schrikken met die kleine thijm maar jullie zullen vast de moed niet opgeven en weet dat iedereen van het forum met jullie meeleven sterkte maar dat zal best lukken en de groeten aan oom jaap
mobydicky is offline   Bericht citeren in antwoord
Oud 19-07-06, 19:23   #130
Forum Freak
 
Esthertje's avatar
 
Lid sinds: mei 2004 Forum donateur
Nationaliteit:
Woonplaats: Javornik Rudnik
Berichten: 2009
Wat lekker dat oom Jaap het nog zo naar z'n zin heeft en maar goed toch dattie een beetje heimwee heeft, anders zou die misschien niet meer terug willen komen. En veel sterkte met de kleine, laat idd snel horen dat alles goed is, want dit is wel eng hoor.
__________________
Het komt allemaal goed
Esthertje is offline   Bericht citeren in antwoord
Antwoord

Onderwerp-opties

Berichtregels
Je mag geen nieuwe onderwerpen starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen plaatsen
Je mag je berichten niet bewerken

BB code is aan
Smilies zijn aan
[IMG] code is aan
HTML-code is uit
Trackbacks are uit
Pingbacks are uit
Refbacks are uit


Nederlands Cesky English Deutch

© 2007 Tsjechie.net - Forum: vbulletin- Weather: In-pocasi.eu - Stats: Opentracker.net - SEO by vBSEO 3.2.0 - RSS Feed