![]() |
|
|
#41 | |
|
Administrator
|
Citaat:
![]() Op welke manier zullen we dit vormgeven? Omdat de lijst met rubrieken al erg lang is, lijkt het mij beter om een nieuwe subrubriek aan te maken. Een lijstje met de laatst geplaatste verhalen kunnen we dan een plekje op de voorpagina geven. Nou dus een geschikte rubriek zien te vinden.... |
|
|
|
|
|
|
#42 |
|
Legende
|
en desnoods, na goedkeuring van de ateur(s) downloadbaar in Word of PDF ?? PDF is dan beter, ivm niet makkelijk kunnen aanpassen, zodat het verhaal intact blijft en er toch een beetje copyright op staat. en dan aan het eind van het jaar de verkiezing van Hét Verhaal 2006 ??
het zou van mij wel in de rubriek Cultureel mogen. marcel
__________________
1 dag niet gelachen, zonder slingers of vino , is 1 dag niet geleefd.
|
|
|
|
|
|
#43 |
|
Forum Freak
|
Misschien onder rubriek Diversen.
![]()
__________________
Het komt allemaal goed
|
|
|
|
|
|
#44 | |
|
Legende
|
Citaat:
![]()
__________________
1 dag niet gelachen, zonder slingers of vino , is 1 dag niet geleefd.
|
|
|
|
|
|
|
#45 | |
|
Moderator
|
Citaat:
![]()
__________________
Na alkohol! Na příčinu a současně i řešení všech životních problémů! |
|
|
|
|
|
|
#46 |
|
Moderator
|
"Verhaal van de maand" oid
|
|
|
|
|
|
#47 |
|
Ik weet niet wie ik tegen de schenen schop, maar ik zou zo denken: hef de zandbak op.
Breng deze onder bij diversen. Verzin een spetterende naam voor de verhalen zodat elke nieuwkomer zijn/haar oog erop valt en denkt: zooooooooooooo Tsjechie da's leuk. Groet van een uitgespeelde Kukel. |
|
|
|
|
|
|
#48 |
|
Moderator
|
Ik voel wel voor dit voorstel. Zand doet computers toch maar vastlopen en de zandbak was toch in het leven geroepen om te wennen aan het nieuwe forum.
Wat mij betreft:Motie aangenomen Uitgespeeld??? Mag hopen van niet |
|
|
|
|
|
#49 | |
|
Lid
|
Citaat:
|
|
|
|
|